Кива, Королевська та інші: до 16 лютого з України виїхали понад 40 нардепів?

Вінстон Черчиль вважав, що іноді потрібно імітувати крах корабля, щоб з нього повтікали щури. Напередодні імовірного нападу Росії на Україну, з країни повтікали олігархи та народні депутати. Які народні обранці виїхали з країни і чому? «СтопКор» побував у Верховній Раді й поспілкувався з нардепами, які прийшли на роботу. Подробиці – у новому випуску «Хто Зна» з Асею Клітною.

Минулого тижня почала з’являтись інформація про те, що приватними літаками, чартерами нардепи, бізнесмени та олігархи виїхали з України. Загалом ішлося про 23 діяча, проте, як виявилось, у цьому списку може бути набагато більше депутатів.

Об этом сообщает Компромат Групп

За словами нардепа Гео Лероса, кількість утікачів удвічі більша: побоюючись нападу 16 лютого, з України виїхали кілька десятків його колег.

Щоправда, дехто можливо поїхав просто у справах.

Гео Лерос
На думку Лероса, кількість утікачів більша за 23 Фото: СтопКор

На тлі чуток про ймовірну атаку Росії з України поїхали на автомобілях 12 депутатів від ОПЗЖ. Серед них – Королевська, Кива та Рабінович. А ще – позафракційний, однак близький за духом Новинський.

Ілля Кива вже прокоментував заклик Зеленського негайно повернутися до України і записав звернення.

«Не моя це війна – американська історія. Не буду я тебе захищати, Зеленський. І не буду я за тебе, гн*ду, віддавати своє життя. У 14-му я мав дві контузії, а ти тоді *** по роялю возив», – заявив опозиціонер.

Мабуть таки, Кива щось знає. Але точно – не літературну мову.

Прокоментував відсутність колег і Юрій Бойко.

«Хтось з особистих причини виїхав. Хтось уже був за кордоном. У нас Рабінович був в Ізраїлі і захворів там на ковід, не зміг повернутись. У всякому випадку, наша фракція в Раді є», – зазначив він.

Юрій Бойко
Бойко запевняє, що колеги відсутні з особистих причин Фото: СтопКор

Дременули з України й провладні «слуги» у кількості чотирьох.

Однак нардеп від «СН» Андрій Жупанін каже, що це не зовсім відповідає дійсності.

«Я до того зустрічався з колегами, які були тут, у Києві. З Кривошеєвим. І мені у чаті писали, що вони не за кордоном і будуть сьогодні на фракції», – повідомив парламентар.

А от Гео Лерос вважає, що з боку політиків та великих бізнесменів – не зовсім правильно залишати Україну в такий момент.

«Ці люди мають вплив на політичне життя України. Але коли стається якась проблема, вони в першу чергу покидають країну. Їдуть до своїх маєтків у Західній Європі й добре себе там почувають», – коментує нардеп.

Загалом, у Раді 16 лютого зареєструвалися 250 депутатів. За словами Андрія Жупаніна це – норма. Бо дехто з парламентарів з’являються на роботу в зручний для них час. А що ви думаєте про поведінку народних обранців? Пишіть свої думки у коментарях до .

Читати також:
Майже 50: Лерос розповів скільки нардепів покинули Україну “За нанесену душевну та психологічну травму”: Кива готує позови проти Байдена “Не моя війна”: Кива пояснив, чому виїхав з України в Іспанію
Поділитись
Автор: Ася Клітна

Источник: Тема РУ