Уфологи знайшли на Марсі давню чашу: Що робить предмет з гробниці Південної Америки на Червоній планеті?

Чи є життя на Марсі?

Більшість зображень з Марса аномальні, розглядає їх завжди багато людей, які цікавляться відео та фотоматеріалами, зробленими з марсоходу. Чого тільки не знаходять уфології на Червоній планеті аналізуючи отримані від NASA дані. І перш ніж виносити якісь судження, можливо, необхідно перед цим задуматися.

Уфологи-дослідники паранормальних явищ з Тайваню зробили чергову знахідку, виявивши на Марсі давню чашу. Предмет на знімку дійсно схожий з глиняним посудом, знайденої в гробницях Південної Америки.
Цей знімок з фрагментами грунту Марса оприлюднений NASA, а зроблений за допомогою марсохода.

Крім піску і каменів, уфологи звернули увагу на давню чашу, а якщо бути точніше, то на її фрагмент. Вчені припускають, що посуд був чималих розмірів – близько півметра в діаметрі.
У той же час, всі подібні заяви уфологів розбиваються об тверді переконання скептиків, які стверджують, що на знімках відображено всього лише звичайний дивовижної форми камінь.

Крім цього уфологи-аматори проаналізувавши один з одержаних з Марса фото, виявили вже не вперше свідчення існування на Червоній планеті живих істот. На одному зі знімків Марса, одержаних NASA, цим фахівцям пощастило знайти свідоцтва того, що Червона планета не настільки самотня, як раніше припускали дослідники.

Таким чином, приділивши увагу одному з фото, можливо, розглянути на ньому досить дивний об’єкт, ну аж надто схожий по своїй конфігурації на чорну діру. Щоправда, дехто, ознайомившись зі знімком, неоднозначно заявив, що знаходиться на ньому цілком можливо прийняти за вхід на інопланетну базу.
Зі слів спеців, камера HIRISE, встановлена на борту орбітального апарату «Марс», засвідчила, що даний об’єкт зовсім не нагадує звичайну печеру, так як вхід скоріше походить на початок підземного тунелю. Мало того, переглядаючи це заглиблення на знімках Google Maps, уфологи не знайшли його там, з цієї причини виникла підозра, що в результаті фотографія попередньо коректувалася NASA. Виходячи з того, що на картах Google Mars, на цій же місцевості в південній півкулі ніякого входу невидно те, уфологи-аматори припустили, що до найновіших фото просто не дійшли руки. І їх поки не відредагували, а ось на колишніх специ вхід у підземелля інопланетної бази вже «зафотошопили».

Поглиблено вивчивши фото, експерти виставили напоказ абсолютно ідеальне, рівне і кругле поглиблення, в той же час, запевняючи, що на знімках – звичайна яма або якийсь кратер. Вони також стверджують, що природа появи подібного може бути наслідком удару габаритного об’єкта.

Але уфологи-аматори наполягають на своєму, доводячи чергове підтвердження інопланетного життя на Червоній планеті. Але і вчені-дослідники знаходять своє трактування побаченому кажучи, що на знімку планета покрита білою субстанцією з діоксиду вуглецю. Тоді як темна субстанція – це згустки пилу і грунту Марса, а от всередині поглиблення помітний сухий лід. А в разі якщо б це і була шахта, то очевидно вона вже давно покинута.

Знімки з Марса з неживим просторами і дивовижними пейзажі вже нікого не дивують, чого не можна сказати про одному з отриманих не так давно кадрів. Вивчивши оригінал, уфологи помітили на ньому непізнаний літаючий об’єкт, по всій видимості, засіб пересування в космосі інопланетних істот. Це був за поданням дослідників об’єкт з металу досить не природної структури, яка очевидно вийшла в результаті краху космічного корабля.

Крім того, на поверхні Марса виднілися сліди який проїхав марсохода, що підтверджує його відправку NASA до місця аварії. Згодом співробітники NASA прокоментували, що це на знімках видно останки КА посланого з Землі і тут потерпілого крах в 2004 році.

З часом кадр довели до розуму і після певних маніпуляцій на місці падіння НЛО – чорний квадрат.
Але об’ємний предмет у вигляді тарілки уфології так і не прийняли, посланий з Землі, і не вважали це частиною дивовижного рельєфу. Вони запевняють, що навіть не озброєним оком кидається в очі зовнішня неприродність конструкції таємного походження. Тому вони, продовживши активне вивчення, зупинилися на припущенні, що це насправді НЛО. Хоча і тут у вчених знайшлася відповідь і більш простий – на загадкове фото всього-навсього уламки Curiosity, посланого NASA з Землі.

Але невгамовних дослідників таємниць Марса такі твердження не заспокоюють, і вони продовжують вишукувати на отриманих з космічних далей знімках дивовижні речі. Деколи такі відкриття просто шокують звичайних людей, наприклад, як цей об’єкт невідомого походження, що нагадує уфологам скам’янілості живих істот.

Фото надіслані марсоходом NASA Curiosity і зі слів експертів, це і справді схоже на останки інопланетних жителів.
При цьому один з уфологів, оглянувши кадри, стверджує, що тепер у нього пропали всі сумніви стосовно інопланетного життя, і зокрема про її існування безпосередньо на Червоній планеті.

Ну і як після побаченого не повірити в марсіан живуть в підземних лабіринтах Марса і лише зрідка з’являються на поверхні, щоб підкинути людям чергові докази їх життя. Тому і не дивно, що в інопланетян і НЛО стали вірити все більше людей. Тепер все частіше земляни поглядають в небесні далі, не приховуючи бажання спіймати на свій смартфон чергові дивовижні кадри з доказами присутності прибульців, позаземних цивілізацій, марсіан, жителів Місяця і мешканців інших планет Всесвіту.

І хоча фактичних підтверджень і наукових доказів цьому поки немає, люди не припиняють свої спостереження і вірять у вже швидку зустріч з братами по розуму. Цьому в чималому ступені сприяє і NASA, нерідко публікуючи неоднозначні, а часом і одіозні знімки з космосу, на яких люди з величезною фантазією можуть побачити все що завгодно…