Інтерсіті Мукачево – Будапешт виходить на старт: Цієї неділі офіційно запустять потяг до Угорщини

Інтерсіті Мукачево – Будапешт виходить на старт: Цієї неділі офіційно запустять потяг до Угорщини

Цю інформацію Mukachevo.net підтвердили відразу кілька джерел як в Укрзалізниці, так і з-поміж закарпатських чиновників, а також у касі залізничного вокзалу в Мукачеві.

Утім, наразі не відомо, о котрій саме буде відправлено перший потяг та його розклад, яка остаточна вартість квитків (попередньо анонсувалася ціна від 700 гривень), де та як їх можна придбати. Відомо тільки що курсувати потяг почне регулярно з неділі, 9 грудня.

Як зауважили відразу кілька співрозмовників Mukachevo.net, спершу планувалося урочисте відкриття цього напрямку із запрошенням керівництва країни та очільників транспортних компаній обох країн, однак станом на зараз потяг офіційно запустять керівники середньої ланки, без VIP-ів. Не виключено, що з українського боку це пов’язано із запуском експресу з Києва до Борисполя, який встиг зламатися щонайменше двічі у перші ж дні роботи після помпезного запуску за участі керівництва країни.

Ось як виглядає інтерсіті Мукачево — Будапешт

Нагадаймо, що про інтерсіті Мукачево – Будапешт йдуть перемовини між країнами уже близько 2-х років. Його спершу обіцяли запустити до кінця літа, однак не вдалося з невідомих причин. Всередині листопада було здійснено тестовий рейс інтерсіті, начебто вдало.


Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/480335”