В Японії відбитки пальців замінять кредитні картки та готівку

Японська влада має намір запровадити на території країни нову технологію, яка дозволить здійснювати покупки не використовуючи смартфони, кредитні картки або готівку. Стверджується, що покупцям необхідно буде лише ідентифікувати свою особистість за допомогою дакти

Японська влада має намір запровадити на території країни нову технологію, яка дозволить здійснювати покупки не використовуючи смартфони, кредитні картки або готівку. Стверджується, що покупцям необхідно буде лише ідентифікувати свою особистість за допомогою дактилоскопічного сканера.

Про нову розробку повідомляється в The Japan News. Новий сервіс дозволить значно скоротити кількість злочинів, пов’язаних з розкраданням грошових коштів, адже люди не будуть носити з собою кредитні карти, ні готівку, що можливо, приверне багато туристів.

Згідно з планом, розробка повинна бути впроваджена до 2020 року, коли в Токіо відбудеться Олімпіада. В експерименті братимуть участь як мінімум 300 готелів, ресторанів і сувенірних магазинів, які розташовані в туристичних районах найбільш відвідуваних міст.