’’Не ми почали!’’ У Путіна накинулися на Україну через санкції

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв звинуватив Україну у розв’язанні санкційної війни і заявив, що Москва не зацікавлена у її продовженні.

Під час інтерв’ю російським каналам він заявив, що не знає, як довго діятимуть санкції Росії проти України, введені 1 листопада проти 322 громадян і 68 компаній.

"Як довго діятимуть санкції, ми не знаємо. Цю історію не ми починали. При цьому наш товарообіг з Україною впав", — заявив глава уряду Росії.

Медведєв не став давати прогноз, як довго діятимуть контрзаходи Росії щодо України. Однак він зазначив, що Москва не зацікавлена, щоб це було нескінченно.

Новини
‘’Вистраждане рішення’’: Медведєв поплакався на підвищення пенсійного віку в Росії

Дмитро Медведєв

Дмитро Медведєв

скріншот

"Ми залишаємося для них (України. — Ред.) найбільшим торговим партнером. Ми не зацікавлені, щоб це протистояння було нескінченним, але якщо наші партнери ухвалять таке рішення..." — підсумував прем’єр-міністр РФ.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна ввела обмежувальні заходи проти семи російських олігархів, які були включені до санкційного списку США. Зокрема під санкції потрапили: Олег Дерипаска, Володимир Богданов, Сулейман Керімов, Ігор Ротенберг, Андрій Скоч, Кирило Шамалов і Віктор Вексельберг.

Пізніше президент Росії Володимир Путін підписав указ про заходи у відповідь. Санкції зачепили 322 громадян України і 68 компаній.

Читайте всі новини по темі "Санкції проти Росії" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/ne-mi-pochali-u-putina-nakinulisya-na-ukrainu-cherez-sanktsii.htm”