«Україна відгрібає»: Кулеба відреагував на заяви Саакашвілі про Грузію

REUTERS / Valentyn Ogirenko

Об этом сообщает FIB

Міхеіл Саакашвілі

REUTERS / Valentyn Ogirenko


Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба після чергового виклику українського посла в МЗС Грузії прокоментував висловлювання Міхеіла Саакашвілі, які провокують скандали.

На брифінгу Кулеба заявив, що ситуація навколо Саакашвілі викликає жаль, оскільки «громадянин України, який не наділений правами і повноваженнями представляти позицію держави, активно коментує ситуацію в Грузії напередодні виборів».

«Кожна його заява закінчується тим, що українського посла викликають в МЗС Грузії і висловлюють йому там своє невдоволення заявами пана Саакашвілі. Дисбаланс в чому: приватна особа виступає, а держава за це, перепрошую, відгрібає», — зазначив глава МЗС.

За його словами, Україна цінує дружбу з Грузією і розраховує на стабілізацію відносин.

«Позиція МЗС максимально чітка: пан Саакашвілі є приватною особою і в своїх коментарях щодо ситуації в Грузії не представляє позицію України», — підкреслив Кулеба.

Читайте також:
Саакашвілі розбрату. У що виллється напруга між Києвом і Тбілісі через нову посаду експрезидента Грузії

Нагадаємо, Міхеіл Саакашвілі назвав уряд Грузії «нелегітимним» і заявив, що «ні на секунду» не визнає законність ситуації в країні.

У відповідь голова комітету з оборони і безпеки парламенту Грузії Іраклій Сесіашвілі сказав, що висловлювання Саакашвілі не залишаться без відповіді, і за це спитають з України.

Міністерство закордонних справ Грузії викликало посла України в Тбілісі Ігоря Долгова через заяву Саакашвілі.

Редактор: Ірина Кутєлєва-Коваленко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/skandali-z-saakashvili-z-yavilasya-reakciya-glavi-mzs-ukrajini-novini-ukrajini-50099815.html”