В останні хвилини трималися за руки: в США подружжя померло з інтервалом в годину від коронавірусу

В США від коронавірусу в лікарні померли літнє подружжя — Бетті та Кертіс Тарплі пішли з життя впродовж години.

Об этом сообщает Редакция


Про це пише Mirror.


Подружжя все життя були разом — вони закохалися один в одного в дитинстві, пішли в одну і ту ж середню школу, одружилися і разом виростили двох дітей. Їхній життєвий шлях закінчився в лікарні в Техасі з різницею у декілька хвилин."Останні миті вони провели разом 18 червня, тримаючись за руки", — розповів їх згорьований син Тім.


80-річну Бетті госпіталізували до лікарні 9 червня після того, як вона захворіла, слідом за нею 11 червня до лікарні потрапив 79-річний Кертіс.


Спочатку, здавалося, Кертіс почав видужувати, медсестри навіть привозили його до палати Бетті, щоб вони могли бути разом.Однак стан Бетті став погіршуватися і вона сказала сину, що "готова піти".


Медсестри відділення зрозуміли, що пара повинна бути разом у кінці свого життя. Бетті перенесли до кімнати Кертіса і просто поклали їх руки один біля одного."Ми знаємо, що вони тримали один одного за руки. І ось так вони пішли", — додав Тім.


Як повідомляв "Апостроф", раніше мешканка Ужгорода Оксана Ажнюк розповіла про те, як її родина перехворіла на COVID-19. Жінка зазначила, що коронавірус вона перенесла спокійно і не відчувала особливого дискомфорту.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/2020-07-05/v-poslednie-minutyi-derjalis-za-ruki-v-ssha-suprugi-umerli-s-intervalom-v-chas-ot-koronavirusa/202454”