У ЗСУ підтвердили ще 11 випадків інфікування коронавірусом

Усього за час пандемії у ЗСУ одужало 358 військовослужбовців, п’ятеро померли

У Збройних силах України протягом останьої доби зафіксовано 11 випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це 4 липня повідомляє пресслужба командування медичних сил Збройних сил України на своїй сторінці у Facebook.

Об этом сообщает Преступная Россия

"Станом на 10.00 4 липня у Збройних силах України хворіє 170 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Усього за час пандемії одужали – 358 осіб, летальних випадків – п’ять", – ідеться в повідомленні.

На ізоляції, зокрема самоізоляції, перебуває 478 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція протягом найближчих трьох діб, – 75 осіб.

"За минулу добу зареєстровано 11 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19. І них у закладах охорони здоров’я перебуває чотири людини (Національний військово-медичний клінічний центр "ГВКГ", Житомирський військовий госпіталь, Військово-медичні клінічні центри Південного і Західного регіону – по одному військовослужбовцеві). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування", – повідомили у пресслужбі.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває семеро осіб (у Київській області – троє військовослужбовців, у Вінницькій та Одеській – по одному військовослужбовцю, Волинська та Харківська – по одному працівнику ЗСУ). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, у них легкий перебіг захворювання.


https://www.facebook.com/Ukrmilitarymedic/posts/153697816237190

Станом на 4 липня в Україні загальна кількість підтверджених випадків інфікування коронавірусом зросла до 47 677. Від коронавірусної інфекції COVID-19 померло 1227 осіб, 21 155 жителів України вже вилікувалися.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-u-vsu-pidtverdili-shche-11-vipadkiv-infikuvannja-koronavirusom-1507748.html”