В Україні подешевшає долар – фінансові експерти

На думку експертів, починаючи з 9 червня гривня зміцнить свої позиції, а долар "просяде"

Із наступного тижня курс долара почне знижуватися, після 9 червня пропозицію валюти значно перевищить попит, повідомляє "Обозреватель" із посиланням на фінансових аналітиків.

Об этом сообщает Дедал

"Імовірно, найближчим часом гривня ще трохи зміцниться і буде прагнути до позначки 26,5 грн за долар", – прокоментував ситуацію керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин.

Експерт додав, що здешевлення долара пов’язане з тим, що 9 червня Міжнародний валютний фонд розгляне надання допомоги Україні в межах нової програми.

Із Шевчишиним погоджується і його колега з "Альпарі" Вадим Іосуб.

"На найближчий тиждень ми очікуємо зниження курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько 26,4 грн, а готівковий долар у банках може бути близько 26,4/26,6 грн", – каже Іосуб.

Україна розраховує, що МВФ на засіданні Ради схвалить нову кредитну програму на $5 млрд, а наступного дня буде виплачено перший транш.

За повідомленнями ЗМІ, для отримання траншів Київ має виконати ще низку умов – так званих структурних маяків, які можна розділити на п’ять блоків: енергетичний, банківсько-фінансовий, фіскальний, судовий і антивірусний, пов’язаний із пандемією коронавірусу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-v-ukrajini-podeshevshaje-dolar-finansovi-eksperti-1503281.html”