Туристичний сезон у Туреччині відкриють 1 липня


З 1 липня Туреччина відкриє свої кордони для іноземних туристів, а також відновить регулярні пасажирські перевезення з Україною. Про це заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу у телефонній розмові з українським колегою Дмитром Кулебой, передає прес-служба МЗС України.

Об этом сообщает RuGate

"Глава МЗС Туреччини поінформував про рішення турецької сторони відкрити свої кордони для іноземних туристів і відновити регулярні пасажирські перевезення з Україною з 1 липня поточного року. Він також запевнив, що його країна створить всі необхідні умови для безпечного відпочинку українських громадян влітку", — йдеться в повідомленні.

Також зовнішньополітичні відомства двох країн домовилися, що наступне засідання Спільної групи стратегічного планування на рівні міністрів закордонних справ відбудеться в Антальї.

Раніше повідомлялося про те, що вже з 16 червня три міжнародні авіакомпанії запустять свої авіарейси з Києва в 14 європейських міст.

З 1 червня в Україні починається третій етап ослаблення коронавірусного карантину. Сьогодні в областях, де дозволяє епідеміологічна ситуація, відкриються фітнес-центри, басейни і спортмайданчики, а також запрацює система пасажирських перевезень.

Відновлять рух приміські поїзди: у Харківській, Полтавській, Луганській, Донецькій, Тернопільській, Івано-Франківській, Одеській, Черкаській, Житомирській та Хмельницькій областях. Однак рух Київських приміських поїздів орієнтовно відкриють 7 червня, так як працівники моторвагонного депо "Фастів-1" не встигли закінчити ремонт електропоїздів.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/turistichniy-sezon-u-turechchini-vidkriyut-1-lipnya-349558_.html”