У Києві метро відновить роботу вже без жетонів

У Києві метро відновить роботу вже без жетонів

Після відновлення роботи метро у Києві пасажири користуватимуться винятково електронним квитком — метрополітен працюватиме без жетонів.

Об этом сообщает FLB

Про це повідомляє пресслужба КП "Київський метрополітен".

Однак, додають у відомстві, протягом місяця з дати відновлення роботи пасажири також зможуть використати раніше придбані жетони зеленого кольору. Та все ж радять користуватись:

KyivSmardCard;

♦ Карткою метро (до 31.03.2021);

♦ Безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи на жовтих турнікетах;

♦ Мобільними застосунками Google Pay та Apple Pay;

♦ Мобільним застосунком KyivSmardСard;

♦ Разовим квитком з QR-кодом (паперовим або електронним).

Також у пресслужбі уточнили, що пасажири пільгових категорій столиці для проходу в метро, як вказано, мають використовувати Картку киянина. Загалом державні пільгові категорії пред’являють оригінал відповідного посвідчення.

"Для уникнення черг закликаємо заздалегідь підготувати засоби оплати проїзду та перевіряти їх наявність перед виходом з дому, особливо у дітей. Квиток для разового проїзду можна згенерувати завчасно у додатку https://app.kyivcity.gov.ua/start . Це дозволить уникнути черги до каси", — додали у метрополітені.

До вiдновлення роботи метрополiтену, як зазначається, е-квиток можна купити у Т-кiосках, яких у столиці понад 300. Вони розташованi здебiльшого на зупинках громадського транспорту.

"Що стосується наземного громадського транспорту. В ньому також оплата здійснюватиметься за допомогою KyivSmardCard, разового квитка з QR-кодом (паперового або електронного) або безконтактної банківської картки будь-якої платіжної системи. Проте, до 1 липня у пасажирів залишатиметься можливість придбати квиток на проїзд безпосередньо у кондуктора в трамваї, тролейбусі чи автобусі", — вказали у КП.

Нагадаємо, що після 22 травня в Україні має відбутися чергове послаблення карантину. Серед іншого, можливо, запрацює громадський транспорт. Як саме він працюватиме та чи відкриється метро у Києві та Харкові поки що не дуже зрозуміло, адже заяви урядовців різняться.


Джерело статті: “https://tsn.ua/kyiv/u-kiyevi-metro-vidnovit-robotu-vzhe-bez-zhetoniv-1549113.html”