У Харкові раптово передумали відкривати метро: спливли скандальні подробиці

Мер Харкова Геннадій Кернес заявив, що дозволить роботу метрополітену лише після того, як це дозволить Кабінет міністрів. У той же час трохи раніше він же заявляв, що запустить метро 12 травня.

Об этом сообщает Редакция news


Про це харківський мер заявив в ефірі українського телеканалу.


Він уточнив, що попередній його коментар нібито невірно витлумачили — насправді він мав на увазі, що йому хотілося б запустити метро 12 травня.


Також він підкреслив, що в уряді повинні вирішити питання з відшкодуванням витрат для місцевої влади від простою громадського транспорту.


"Хочу відразу розставити крапки над "і". Коли у мене брали коментар, я сказав: "Я хотів би, щоб з 12 числа, при ослабленні карантину, було відкрито метро". Метро ми будемо відкривати згідно з тими карантинним заходами, які затвердив Кабмін. Ті витрати, які ми несемо ... нехай Кабмін думає, як нам виходити з цього", — сказав міський голова Харкова.


Також Кернес висловив думку, що вирішувати роботи бізнесу і пом’якшувати карантинні заходи уряду потрібно якнайшвидше.


Як повідомляв "Апостроф", раніше мер міста Харкова Геннадій Кернес заявив, що дзвонив прем’єр-міністру Денису Шмигаль безпосередньо, щоб той дозволив роботу метро в Харкові, оскільки "в жодній європейській країні цей вид транспорту не зупиняли". За його словами, глава уряду просто не відповів на його дзвінок.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/regional-policy/2020-05-07/v-harkove-vnezapno-peredumali-otkryvat-metro-vsplyli-skandalnye-podrobnosti/196374”