Львів’янка Христина Терешко стала представником Європейської асоціації медичного права в Україні

Львів’янка Христина Терешко стала представником Європейської асоціації медичного права в Україні

19 лютого цього року в Україні обрали нового національного представника Європейської асоціації медичного права (European Association of Health Law). Ним стала львів’янка, кандидат юридичних наук Христина Терешко.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

«Рішенням правління Європейської асоціації медичного права від 19.02.2020 року мене обрано національним представником Європейської асоціації медичного права в Україні (EAHL National contacts). Запрошую усіх до співпраці», – написала 1 березня Христина Терешко на своїй сторінці у Facebook.

Європейська асоціація медичного права спрямована на зміцнення здоров’я і прав людини у всій Європі, а також виступає незмінним джерелом порад та рекомендацій для вдосконалення права та політики Європи в сфері охорони здоров’я.

Як пояснила Христина Терешко ZAXID.NET, ключові завдання, які стоять перед нею як національним представником – це популяризація Європейської асоціації медичного права в Україні, розширення членства, інформування професійної громадськості про діяльність асоціації та поширення інформації між членами ЄАМП щодо розвитку медичного права в Україні.

Христина Терешко є не лише асистенткою кафедри медичного права Львівського національного медуніверситету ім. Данила Галицького. Вона також є заступником голови Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ, адвокатка, партнерка адвокатського об’єднання «МедЛекс», відповідальний секретар науково-практичного журналу «Медичне право».


Джерело статті: “https://zaxid.net/lvivyanka_hristina_tereshko_stala_predstavnikom_yevropeyskoyi_asotsiatsiyi_medichnogo_prava_v_ukrayini_n1498582”