Зеленський збирається тестувати українців на коронавірус неперевіреними тест-системами російського походження


Україна збирається тестувати громадян на коронавірус неперевіреними тест-системами російського походження, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це у себе в Facebook заявила депутат фракції «Голосу» Олександра Устінова.


“Всі пропустили рішення РНБО по коронавірусу в Україні в якому чорним по білому написана назва компанії, в якої збираються закуповувати тест-системи для українців, начебто українського походження. От тільки в рішенні РНБО спеціально зроблені помилки в назві компанії та прізвищі керівника, щоб ніхто не зміг знайти, хто це і де це. Замість «ДіАген» — написали — «ДіОген», а замість «ЯрИш» — «ЯрОш», — написала Устінова.


«…ця компанія має такий же стосунок до виробництва тест-систем, як я до космосу. Офіційне обличчя компанії — Олександр Коляда, лише ширма. Компанією “ДіАген” володіє компанія “Редвуд ЛТД”, яка була створена декілька років тому. Вона зареєстрована на підставну особу. вірніше „довірену“ особу — колишнього директора юридичного департаменту російської компанії „Евросеть“ Тетяну Звездогляд. Зареєстровано це все в спальному районі м. Києва», — уточнила депутат.


За її даними, справжні бенефіціари-росіяни з понеділка знаходяться в Україні — «недаремно ж колишнього соратника Азарова — Олексія Соловйова призначили заступником секретаря РНБО, який зараз і займається цим питанням».


«По лікарнях в регіонах вже пішов лист від компанії про готовність продавати тест-системи по 6 тис.₴ + реагенти російського походження “Реверта-L” і “РИБО-преп”, виробництва компанії AmpliSens, РФ», — наголосила Устінова.


Вона додала, що ці тест-системи взагалі не перевірялися на інфікованих пацієнтах, адже їх поки не виявлено в Україні. Зразків тест-систем від закордонних партнерів ще нема.


«Отже, нам з вами зараз під видом українського виробника намагаються втюхати нікому невідомі та не протестовані системи російського походження, від компанії, яка ніколи таким не займалася і має російський слід. Втюхує нам це все — призначений новий заступник секретаря РНБО — Олексій Соловйов, якому колись Азаров особисто грамоти давав», — розповіла депутат.


Головою Ради національної безпеки і оборони України та відповідно вигодоотримувачем від цієї афери є президент Зеленський.


Джерело статті: “https://nacburo.org/27332”