Суд скасував рішення про незаконність будівництва «Монстру на Подолі»

Фото: kiev.vgorode.ua

Об этом сообщает Футляр от виолончели

27 лютого Північний апеляційний господарський суд скасував рішення про незаконність будівництва та вимогу про знесення поверхів «ЖК Поділ Престиж» на вулиці Нижній Вал, 27-29 – так завного «Монстру на Подолі». Про це «Хмарочосу» повідомили активісти Павло Калюк і Катерина Бутко.

Бутко повідомила, що готуватимуть касаційне провадження і вимагатимуть оскаржити рішення у Верховному суді.

«Закликаємо ДАБІ не вестися на провокації та не вводити будинок в експлуатацію, бо очевидно, що його збудовано з величезними порушеннями. Підставою є те, що під будинком досі немає землі – у 2015 році Київрада розірвала договір оренди. Тобто навіть із останнім рішенням суду будівлю не можна вводити в експлуатацію і заселяти», – заявила вона.

Калюк закликав киян не полишати уваги до ситуації з будівництвом на Подолі, оскільки «увага громади є визначним чинником для здійснення правосуддя».

Справу «Монстра на Подолі» розглядають із 2014 року. Торік Господарський суд Києва дозволив знесення надбудов вище восьмого поверху. Тим часом власники квартир на цих чотирьох верхніх поверхах продають їх за незвично низькими цінами.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2020/02/27/sud-skasuvav-rishennya-pro-nezakonnist-budivnytstva-monstru-na-podoli/”