На сесії Чернівецької облради внесли зміни до бюджету та перейменували коледжі


Сьогодні, 25 лютого 2020 року, депутати Чернівецької обласної ради зібралися на позачергову сесію за проханням голови Чернівецької обласної державної адміністрації Сергія Осачука.

Об этом сообщает Руспрес

Традиційно засідання розпочалося з хвилини мовчання в пам’ять про полеглих захисників України та виконання державного гімну. Після чого голова обласної ради Іван Мунтян привітав іменинників та вручив грамоти і відзнаки.

На розгляд сесії внесено питання про внесення змін до обласного бюджету на 2020 рік, а також, відповідно до звернень депутатів, питання про перейменування комунальних вищих навчальних закладів.

- Сьогодні виносяться на розгляд депутатів обласної ради зміни. Насамперед, це те, що ми отримали на співфінансування з місцевих бюджетів субвенцію на будівництво сільських амбулаторій, яке розпочато в минулих роках. А також об’єктів, замовником яких є департамент капітального будівництва та дорожнього господарства, — зазначила Анжела Дякова, директор департаменту фінансів Чернівецької ОДА.

Після закликів окремих депутатів Чернівецької обласної ради, які лунали на початку пленарного засідання, Іван Мунтян передав головування на сесії своїй першій заступниці Інзі Маковецькій. Тому надалі депутати працювали у звичному режимі.

Окрім змін до обласного бюджету, депутати також проголосували за перейменування Новоселицького та Вашківського медичних коледжів БДМУ, Чернівецького обласного коледжу мистецтв ім. С.Воробкевича, а також Педагогічного коледжу ЧНУ.

Фото та відео Артема АРТЕМЕНКА


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/bukovina/na-sesiyi-cherniveckoyi-oblradi-vnesli-zmini-do-byudzhetu-ta-pereymenuvali-koledzhi-385205”