ПРОКУРОР-ПЕРЕВЕРТЕНЬ, ЩО ПРОМИШЛЯЄ РЕЙДЕРСТВОМ МИКОЛА УЛЬМЕР, КУПИВ ПОСАДУ В ПРОКУРАТУРІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Одіозний прокурор-перевертень замішаний в десятках рейдерських захоплень, що володіє мільйонним статком, Ульмер Микола близький до обіймання високої посади в прокуратурі Київської області.

Про це свідчать дані засідання кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. Члени цієї комісії рекомендують людини, за яким закидають незаконне збагачення, рейдерські захоплення та інші злочини на посаду прокурора відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Київської області. Ось вам і реформа прокуратури. Далі стаття, яку бандит Ульмер всіма силами намагається видалити з Гугла.

Головний ресурс столичного регіону – земля – об’єкт пильної уваги не тільки забудовників, але і непорядних чиновників. «Четверта влада» дізналася деякі подробиці земельного свавілля в Бориспільському районі з участю місцевого прокурора.

Так вже склалося, що в Україні слово «прокурор» давно вже придбало негативний сенс. Не злічити скандалів за участю цих вершителів доль, здатних поламати життя і зруйнувати бізнес практично кому завгодно. Апогеєм прокурорського свавілля в Україні прийнято вважати часи генпрокурорства Віктора Пшонки, однак і після його втечі, з приходом Віталія Яреми, а за ним і Віктора Шокіна якихось реальних змін в прокурорської системи так і не відбулося. У боротьбі з корупцією поки не допоміг навіть грузинський «десант», який явно виявився не готовий до українських реалій.

Запропоновані заступником генпрокурора Давідом Сакварелідзе конкурси обернулися повною профанацією. Згідно з результатами трьох етапів тестів лише трохи більше 20 % новачків змогли пробитися крізь сито. Левову частку місць зберегли за собою старі «перевірені» кадри. Особливо успішно скористалися проведенням подібних конкурсів
прокурорські працівники середнього рівня, які таким чином фактично легітимізували раніше нажиті капітали. Здебільшого їм вдалося всидіти у своїх кріслах, так як увагу журналістів, зазвичай, спрямоване тільки на топових персон, які знаходяться у всіх на виду.

Читайте також:   Половина міністрів в уряді ПАР – жінки

Особливо плачевно справи йдуть у найбагатших областях країни, де прокурорська посада в часи Януковича взагалі виключала можливість чесної роботи. Одним з найбільш «ласих» регіонів в Україні, як відомо, є Київська область. Недарма тут сплив один з «діамантових» прокурорів, заступник обласного прокурора Олександр Корнієць. Тепер йому загрожує дуже серйозний термін. А от іншим його колегам пощастило набагато більше. Так, нашому виданню стало відомо про ще один одіозний прокуророві, що має безпосередній вплив на корупційні процеси в столичному регіоні.

Проведення люстраційних конкурсів не завадило втриматися на своєму кріслі Бориспільському міжрайонному прокурору Миколі Ульмеру. 30-річний молодий чоловік зробив стрімку кар’єру, встиг побувати помічником Костянтинівського міжрайонного прокурора в Донецькій області, заступником Києво-Святошинського прокурора, після чого з 2012 року, тобто в самий розпал правління Віктора Януковича, очолив прокуратуру Борисполя та околиць. В той час люди з Донецької області, як відомо, користувалися особливою довірою. До речі, дружина Миколу Ульмера Еліна Ульмер (Жираткова), яка відбувається з Костянтинівки Донецької області, також працює в прокуратурі — прокурором ГПУ. Щодо її зараз проходить перевірка люстрационная

Як і заведено у впливових чиновників у столичному регіоні, Ульмер Микола після вступу на посаду став активно обзаводитися земельними ділянками. Як відомо, в Бориспільському районі земля коштує дуже дорого і є дуже ходовим товаром, тому для того, щоб її дістати застосовуються типові схеми. У цих схемах Ульмер широко використовував як «фунтів» — людей, готових за помірну плату записати на себе все що завгодно, — так і близьких родичів. Сам він, як і належить прокурору, згідно декларації, чистий. Але ось теща і тесть — Жиратков Станіслав Вікторович і Жираткова Валентина Іванівна з Костянтинівки Донецької області за час прокурорства зятя в Бориспільському районі перетворилися в справжніх земельних магнатів (незважаючи на те, що офіційно прописані в Костянтинівці).

Читайте також:   Україні в цьому році доведеться сплатити $3 млрд боргу

Судячи з виписки з держреєстру прав на нерухомість, в Бориспільському районі у родичів Ульмера налічується 12 земельних ділянок, три квартири і два паркомісця. Чи варто говорити, що за дивним збігом обставин вся земля знаходиться в тому ж районі, де Ульмер Микола працює прокурором з часів Віктора Пшонки, а все майно (крім квартири в Костянтинівці) було придбане або отримане від держави безоплатно також після 2012 року.

Відразу три сільради, що знаходяться під Києвом — Вишеньок (0,5 га, кадастровий номер— 3220881301:01:022:0068), Великої Олександрівки (0,2 га— 3220880905:06:007:0016), Іванкова (1,9 га — 3220884000:02:003:0450) раптом розщедрилися і виписали на Валентину Жираткову землю для ведення особистого сільського господарства. Після цього ділянки були приватизовані. Окремий подарунок сільрада Іванкова зробив і Станіславу Жираткову, виписавши йому в користування 1,9 га землі (3220884000:02:003:0447). Чи варто згадувати, що тесть і теща Бориспільського прокурора до працевлаштування зятя на керівні посади в прокуратурі Київської області володіли лише однією квартирою площею 41 м2 в місті Костянтинівка.

Належать сім’ї Бориспільського міжрайонного прокурора не тільки сельскохозяйственны е землі. У реєстрах значиться ще один земельну ділянку з кадастровим номером 3210500000:06:028:0004) прямо в центрі Борисполя. На цьому
земельній ділянці ведеться будівництво багатоповерхових житлових будинків великої будівельної компанією регіону ПАТ «Агростроймеханизация», яка і надала Валентині Іванівні Жиратковой частина даної земельної ділянки в суборенду. Можна лише здогадуватися, звідки у забудовника така любов до сім’ї Ульмеров-Жиратковых…

Також відомий ще один спосіб отримання землі прокурором Миколою Ульмером, має ознаку корупційної схеми. У 2014 році Ульмер звернувся в суд з позовом про розірвання договору оренди земельної ділянки, укладеного між будівельною компанією ТОВ «Катона» і Горським сільрадою (село Гори в передмісті Борисполя, — Ред), і про повернення земельної ділянки (кадастровий номер 3220883201:01:006:0060 загальною площею 1,6211 га), який був переданий під будівництво багатоповерхового житлового комплексу. Він швидко досяг мети, оскільки формально будівельна фірма не встигла побудувати багатоквартирний будинок в строк.

Читайте також:   Хомчак: Під час першої зустрічі Зеленський вивчав мене «поглядом психолога» і питав про Іловайські

Однак, повернута земля біля сільради залишилася ненадовго. Вона була успішно розподілена серед дев’яти підставних персонажів, явно мають відношення до прокурора Ульмеру. Згідно з даними сайту Бориспільської міжрайонної прокуратури випливає, що прокурор Ульмер народився в селі Підгородці Сколівського району Львівської області. За «дивним збігом
обставин» відразу троє землевласників, що одержали в дар від сільради половину земельної ділянки ТОВ «Катона», народилися і проживають у тому ж селі.

Цікаво також і те, що оцінку земельної ділянки для пред’явлення позову, і проектну документацію по її розділення між підставними одержувачами робила одна і та ж організація — ТОВ «КФ «Ріва».

У теж час, незважаючи на всі ці факти, у Ульмера ніяких проблем з працевлаштуванням не виникає. Не так давно він успішно пройшов конкурс, організований Генпрокуратурою, зберігши крісло Бориспільського прокурора. Є підозри, що при цьому не обійшлося без хабара, яка допомогла закрити очі конкурсної комісії на дивні майнові нестиковки в сімействі Ульмера. Інакше пояснити таке розташування комісії до призначенця часів Пшонки просто неможливо.

Словом, ситуація явно свідчить про необхідність проведення повторного конкурсу з урахуванням перевірки декларацій не тільки самих прокурорів, які, як правило, чисті, але і їх рідні, яка, як показує історія, швидко обростає землею, квартирами та іншим дорогим майном. По-іншому очистити прокуратуру від подібних «ульмеров» просто неможливо.