Сенцов відмовився йти на вечірку Європейського кінопризу

Український режисер Олег Сенцов  — Сенцов відмовився йти на вечірку Європейського кінопризу
Український режисер Олег Сенцов


Бував на багатьох церемоніях нагородження, і ця була однозначно найкращою – Сенцов

Об этом сообщает http://thefirst-online.com


Колишній політв’язень, український режисер Олег Сенцов відвідав церемонію вручення Європейського кінопризу в Берліні і відмовився від гала-вечірки в ресторані «Москва». Він також зазначив, що йому не дали виступити.


Про це Сенцов написав на своїй сторінці у Facebook.


«Мені чомусь не дали виступити: чи побоюючись моєї неідеальної англійської, чи політичних тем, яких я б не оминув. Загалом цей німий номер мені дуже не припав до душі, а коли з’ясувалося, що вечірка після церемонії відбуватиметься в ресторані «Москва», багато стало зрозуміло. Звичайно, я туди не пішов. Ми влаштували своє окреме українське паті, а європейці ніяк не могли зрозуміти, що проблема в назві. Для них у цьому немає проблеми, і це багато що пояснює, адже по них не стріляють із мінометів», – зауважив Сенцов.


Водночас він уточнив, що бував на багатьох церемоніях нагородження, і ця була однозначно найкращою з них.


«Уже заради того, щоб побачити наживо прекрасну Жульєт Бінош, варто було сюди приїхати. Витримати баланс між урочистістю, непафосністю і гумором на подібних заходах дуже важко, але організаторам EFA це вдалося», – зазначив режисер.
493x421_01


Нагадаємо, Сенцов заявив, що Росія в ОБСЄ блокує резолюцію про деокупацію Криму.


Як повідомлялося, Сенцову вручили документи про почесне громадянство Парижа.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/country/society/sentsov-vidmovivsja-jti-na-vechirku-jevropejskogo-kinoprizu-645294.html”