СБУ заблокувала незаконний видобуток корисних копалин на Буковині

У Чернівецькій області Служба безпеки України блокувала незаконний видобуток корисних копалин в промислових масштабах, завдала державі збитків на суму майже 90 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба СБУ, пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Об этом сообщает http://crimeawest.com


“Представники приватної будівельної компанії незаконно видобували пісок і піщано-гравійну суміш в стихійному кар’єрі поблизу річки Прут. Ніяких спеціальних дозволів і ліцензій на користування надрами ділки не мали. Нелегально здобуті копалини підрядники планували використовувати, зокрема, при будівництві за бюджетні гроші об’єктів соціальної сфери”, – сказано в повідомленні.


Наголошується, що за добу фігуранти справи вивозили з кар’єру до 60 вантажівок з копалинами. За попередніми оцінками, вартість завданих збитків державі становить майже 90 млн гривень.


Крім того, незаконний промисел поряд з руслом ріки не тільки завдавав шкоди навколишньому природному середовищу, але і створював загрозу життю та здоров’ю людей.


В рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 2 ст. 240 КК України, правоохоронці вилучили спецтехніку і вантажні автомобілі, які були задіяні під час нелегальних робіт.


Раніше повідомлялося, що співробітники СБУ в Черкаській обл. припинили діяльність міжнародного угруповання, які викрадали кошти з рахунків користувачів електронних платіжних систем Європи і США.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/sbu-zablokuvala-nezakonnyj-vydobutok-korysnyh-kopalyn-na-bukovyni.html”