"Джокер" оприлюднив переписку, де розіграв героїню "секс-скандалу" Клітіну

"Джокер" оприлюднив переписку, де розігр…
Фото: Aleksandra Klitina / Facebook

Переписку "Джокер" оприлюднив у своєму Telegram-каналі, передає Depo.ua.

Об этом сообщает http://informburo.net

"Ваш слуга поспілкувався із заступником міністра інфраструктури – героїнею секс-скандалу Криворізької сходки. Нічо так. Слухняна", – написав пранкер.

Так, судячи із переписки, "Джокер" спершу радить Клітіній "замилити очі" людям й оприлюднити у Facebook пост із своїми рідними, зазначивши, що вона любить свою сім’ю й усі чутки, що вона нібито отримала посаду через ліжко, є плітками.

Після того, як Клітіна виконала "завдання" "Джокера", оприлюднивши запис у Facebook, він заявив, що президент спостерігав за її роботою й був задоволений. Також пранкер натякнув, що Зеленський "не в захваті" від роботи міністра інфраструктури Криклія.

Ймовірно, зрадівши такій заяві Джокера, Клітіна натякнула, що їй важко спілкуватися із Криклієм.

"Я з Владом, і мені складно, між нами", – сказала вона.

З-поміж цього, Клітіна пожалілася, що міністр інфраструктури не бажає, щоб вона займалася питаннями "Укрзалізниці", оскільки "вони там щось "мутять" з тендерами на локомити й т.д".

Далі "Джокер" намагається дізнатися у Клітіної, чи знає вона щось про "контрабанду в портах" і чи є у Міністерстві інфраструктури люди Ахметова й Коломойського.

Та ж у свою чергу зазначила, що наразі вона не займається цими питаннями, оскільки її відсторонили, однак поінформувала, що людина Ахметова все ж є.

"Адміністрація морських портів під ним, концесіями керує теж його ставленник Тарас Бойчук в офісі РРР", – написала Клітіна.

Дізнавшись необхідну інформацію, пранкер пише Клітіній, що президент має намір з нею зустрітись і поспілкуватись, й просить, щоб та підготувала компромат на Криклія.

Цікаво і те, що "Джокер" попереджає її про присутність на зустрічі Богдана, який може "залицятись", адже полюбляє дівчат.

Клітіна все ж побоюється "зливати свого шефа", але "Джокер" її переконує, що все це залишиться лише між нею та президентом.

На короткому "Ок" розмова закінчується.

Наразі ні президент, ні сама Клітіна не прокоментували цей інцидент.

Нагадаймо, сьогодні з’явилася розшифровка скандальної розмови "Юзіка" й команди "слуг" у Кривому Розі, де йдеться про те, що Олександра Клітіна нібито отримала посаду через ліжко.

Згодом заступник міністра інфраструктури Олександра Клітіна заявила, що інформація про те, що вона буцімто отримала посаду "через ліжко", є плітками.

Довідка: 18 листопада Антон Поляков оприлюднив скандальну розмову "слуг народу" з очільником поліції Кривого Рогу.

19 листопада виключений із фракції "Слуга народу" народний депутат Антон Поляков оприлюднив новий (другий) фрагмент нібито розмови своїх колег по партії з очільником поліції Кривого Рогу.

Також сьогодні Антон Поляков оприлюднив третій фрагмент нібито розмови своїх колег по партії з очільником поліції Кривого Рогу.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/politics/nichogo-tak-slukhnyana-dzhoker-oprilyudniv-perepisku-iz-geroineyu-seks-skandalu-klitinoyu-201911191066062”