На Буковині реформують військкомати

На Буковині реформують військкомати

До кінця рокуна Буковині військові комісаріати перейдуть у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

Об этом сообщает http://chernigiv.top

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА, пише molbuk.ua

В Чернівецькій області тривають заходи щодо поетапного переходу військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

Структура органів місцевого військового управління, яка замінить радянську систему, відповідатиме стандартам НАТО та покликана підвищити ефективність роботи з військовозобов’язаними, резервістами і ветеранами в системі надання послуг з їх соціального і правового захисту.

ТЦК та СП діятимуть за двома основними напрямками — оборонному та соціальному. Оборонна робота полягатиме в комплектуванні особовим складом Збройних Сил України, організації та веденні територіальної оборони, соціальна — в наданні соціальної, юридичної підтримки військовослужбовцям, військовим пенсіонерам, тим хто перебуває в резерві, ветеранам війни та їх сім’ям.

Реформовані військкомати нагадуватимуть центри надання адміністративних послуг: в них буде ресепшн та місця прийому людей профільними фахівцями.

Переформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки планується завершити до 30 грудня 2019 року як в області, так і по всій Україні.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/chernovtsy_news/186544-na-bukovyni-reformuyut-viyskkomaty.html”