Медики розвінчали головні міфи про питну воду

Питний режим – дуже важливий для тих, хто прагне до здорового способу життя, однак навколо цього питання існує багато міфів. Дієтолог розповіла скільки води треба пити, коли це треба робити та чи можна запивати їжу.

Об этом сообщает http://x-informer.com

Як розповідає НАРОДНА ПРАВДА, на ці питання відповіла дієтолог Єва Шишова у Instagram.Loading...

Існує норма 30 мл на 1 кг ваги. Ця норма розроблена для лежачих хворих, які не можуть повідомити про бажання пити. І багато людей, від незнання, застосовують її до себе.

Пийте, скільки хочете, але мінімум 2-2,5 літра на добу рідини (сюди можна віднести мінеральну воду, сік, але краще, щоб це була саме вода) – саме стільки рідини виділяє наш організм в добу через різні рідинні середовища.

Якщо вам важко підтримувати такий питний режим, то нехай це буде 1 л чистої сирої води, а решта – інша рідина. Поступово збільшуйте кількість води. На півсклянки раз в два дні.

Пити треба коли хочеться. Запам’ятайте: якщо ви хочете пити – треба пити. Організм сам знає, на які потреби потрібна вода і дає вам сигнал. Слухайте свій організм в першу чергу.

Запивати їжу водою також можна. Є думка, що вода розбавляє шлунковий сік, утрудняє травлення і т.ін. Проте щоб розбавити хоч трохи шлунковий сік, потрібно випити відро води.

До слова, пити і худнути, цілком обґрунтований спосіб боротьби із зайвими кілограмами. Медики порадили напої, що спалять зайві кілограми за лічені дні.

Також повідомлялося, кому корисно пити ромашковий чай.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/11/19/medyky-rozvinchaly-golovni-mify-pro-pytnu-vodu/”