Прем’єр Чехії заявив про перезапуск відносин з Україною

Голова чеського уряду вважає, що відносини між Україною і Чехією були певною мірою "запущені" і тепер настав час змінювати ситуацію.

Бабіш зазначив, що в Україні працює 220 чеських фірм \ УНІАН

Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш заявив про перезапуск відносин з Україною.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на спільній з президентом України Володимиром Зеленським прес-конференції у Києві.

Об этом сообщает http://airgunskiev.com

Голова чеського уряду сказав, що перша зустріч з Зеленським відбулася у вересні в Нью-Йорку, на якій обговорювалися двосторонні відносини.

"Я дуже радий, що я тут, що через десять років в Україну нарешті навідався чеський прем’єр. І я вважаю цей візит дуже важливим. Я би навіть назвав це певним перезапуском наших взаємин", — сказав Бабіш.

При цьому, він відзначив, що до України з Європи не дуже багато прем’єрів приїжджало. За його словами, зв’язки з Україною були "запущені", і що настав час "це змінювати".

Бабіш додав, що прихід до влади в Україні нового президента і молодого уряду є тим часом, коли треба налагоджувати відносини.

Він сказав, що в Україні працює 220 чеських фірм і що разом з ним в Україну прибула велика делегація підприємців з конкретними пропозиціями щодо інвестицій.

"Тому я власне і говорю про певний невеличкий рестарт відносин. Я переконаний, що ми будемо частіше бачитись і доводити до кінця ті речі, про які ми сьогодні говорили", — додав він.Джерело статті: “https://www.unian.ua/politics/10760702-prem-yer-chehiji-zayaviv-pro-perezapusk-vidnosin-z-ukrajinoyu.html”