ДБР створило підрозділ із розслідування справ Майдану

ДБР створило підрозділ із розслідування справ Майдану

У Державному бюро розслідувань створили підрозділ із розслідування злочинів, скоєних під час Революції гідності 2013-2014 років.

Об этом сообщает http://sledu.info

Про це повідомив у своєму telegram-каналі очільник ДБР Роман Труба.

"У ДБР створено підрозділ з розслідування злочинів, вчинених під час масових протестів у 2013-2014 роках – ми відібрали найкращих, професійних слідчих, які ефективно працюватимуть над "справами Майдану" далі", — написав він.

За словами Труби, після того як ГПУ завершить усі процесуальні дії та передасть ДБР матеріали кримінальних проваджень, слідчі розпочнуть роботу.

"20 листопада ГПУ завершує досудове розслідування у всіх кримінальних провадженнях. Після цього вони мають 3 місяці для того, щоб нам їх передати. Наразі в прокуратурі триває інвентаризація матеріалів, як тільки колеги її завершать, ми готові розслідувати "справи Майдану", — додав він.

Нагадаємо, 23 жовтня Генеральна прокуратура звільнила начальника управління спецрозслідувань Сергія Горбатюка, який займався зокрема розслідуванням справи щодо розстрілів на Майдані. Своєю чергою, Горбатюк заявив, що буде оскаржуватиме своє звільнення в суді. Він також вважає започатковану реорганізацію в ГПУ деструктивною. Прогнозує, що такі кроки загальмують справи Майдану та справи корупціонерів часів Януковича.


Джерело статті: “https://tsn.ua/ukrayina/dbr-stvorilo-pidrozdil-iz-rozsliduvannya-sprav-maydanu-1445286.html”