"Там усі так роблять": Милованов розповів, як під час написання дисертації у США курив марихуану

За словами міністра, вживання марихуани його не вразило.

Тимофій Милованов. Фото: соцмережі.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов зізнався, що під час написання дисертації у США вживав марихуану. Про це він розповів в інтерв’ю, повідомляють

Об этом сообщает http://mlm-people.net

На запитання, чи вживав він наркотики, міністр заявив, що в Україні ні, а от у США він курив марихуану. "Марихуану в Україні я ніколи не курив, хоча це і не складно в школі чи в університеті. А от знаєте, де я курив і тільки там? Це коли в аспірантурі був на докторській. Всі американці палять, а хто докторанти – вони просто курять марихуану нон-стоп. І там мені дали. Тільки на той час, коли мені потрібно було придумати дисертацію", – сказав Милованов.

За його словами, вживання марихуани його не вразило. "Воно якось не йде мені. Може, я неправильно якось курю – що курив, що не курив. Може, вони мене обманювали, просто мені насипали тютюну. Може, я реагую по-іншому. Я навіть кави не п’ю, хоча всі вчені сидять на каві. Я тільки чай п’ю", – розповів Милованов.Джерело:

Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/tam-usi-tak-robliat-mylovanov-rozpoviv-iak-pid-chas-napysannia-dysertatsii-u-ssha-kuryv-marykhuanu-303760.html”