Смолій зустрівся з представниками місії МВФ: про що говорили (фото)

За словами Смолія, попереду — тиждень переговорів.

Ілюстрація REUTERS

Голова Національного банку України Яків Смолій зустрівся з представниками місії Міжнародного валютного фонду, яка прибула до Києва 14 листопада.

Об этом сообщает http://redaxe.media

«Місія МВФ в перший же день у Києві прийшла до нас на зустріч. Попереду — тиждень переговорів», — повідомив Смолій в Twitter.

За його словами, представники місії обговорюють з НБУ подальшу реформу фінансового сектора, а також важливість судової реформи для забезпечення фінансової стабільності.

Попри заблоковані входи до будівлі #НБУ місія #МВФ в перший же день у Києві завітала до нас на зустріч. Попереду — тиждень перемовин. З НБУ Фонд обговорює подальшу реформу фінсектора, а також важливість судової реформи у забезпеченні фінстабільності pic.twitter.com/FWDq0sPX9o

— Yakiv Smolii (@YSmolii) 14 листопада 2019 р.

Як повідомляв УНІАН, місія ключового кредитора України Міжнародного валютного фонду приступила до роботи в Києві, як і планувала, 14 листопада.

Місія продовжить дискусії з українською владою щодо нової трирічної програми розширеного фінансування.

У Національному банку України оцінювали потенційний обсяг нової програми в 5-10 мільярдів доларів і прогнозували отримання перших двох мільярдів до кінця року.Джерело статті: “https://www.unian.ua/economics/finance/10757061-smoliy-zustrivsya-z-predstavnikami-misiji-mvf-pro-shcho-govorili-foto.html”