Кабмін призначив нового представника в Раді: хто вона

Кабінет міністрів призначив народного депутата від "Слуги народу" Олену Шуляк своїм представником у Верховній Раді.

Об этом сообщает http://biznes-tema.com


Рішення про це було прийняте на вечірньому засіданні уряду в п’ятницю, 15 листопада.


Представляючи Шуляк, прем’єр Олексій Гончарук заявив, що "співпраця парламенту і уряду є критично важливою умовою для ефективних і якісних змін в країні".


"Наше завдання — пояснювати важливість і позитивні наслідки пропонованих нами змін, щоб народні депутати, маючи всю необхідну інформацію, могли донести до своїх виборців і підтримати ініціативи Кабінету міністрів під час голосування на пленарних засіданнях", — зазначив він.


При цьому Гончарук висловив думку, що Шуляк за час роботи в Раді вже встигла продемонструвати "відмінні результати в цьому напрямку".


Шуляк в парламенті є заступником голови комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.


Раніше обіймала посади члена правління, керівника сектору "Будівництво" BRDO, гендиректора ТОВ "Мідланд Девелопмент Україна" та інші посад в бізнес-сегменті.


Також Шуляк на громадських засадах обіймала посаду віце-президента Союзу українських підприємців СУП і віце-президента Young Presidents ‘Organization.


Як повідомляв "Апостроф", раніше з посади представника Кабміну в Раді був звільнений Андрій Герус, який відзначився бійкою з екс-нардепом Олегом Ляшком.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-11-15/kabmin-naznachil-novogo-predstavitelya-v-rade-kto-ona/180252”