У Львові обговорили питання єдиної системи облаштування платформ на трамвайних зупинках

Причина для проведення такого обговорення – чимало скарг від львів’ян. Більше сотні трамваїв, які курсують у місті, мають по три сходинки. І остання – нижча, ніж платформа. Тож, коли пасажири виходять, – можуть спіткнутися та травмуватися.

Об этом сообщает http://mastersoc.com

«Ми тут маємо все зважити і прийняти стандарт, щоб усі нові платформи будувалися за однаковим принципом. А не так, наприклад, як на вул. Замарстинівській, де ми переробляли проект, тому що там була передбачена висадка людей на проїжджу частину. Це не є зручно нікому», – зазначив заступник директора департаменту житлового господарства Андрій Білий.

За словами в.о. директора ЛКП «Львівелектротранс» Андрія Свища, у майбутньому підприємство планує провести капітальний ремонт трамвайних вагонів КТ4 з облаштуванням низькопідлогової вставки у 30 трамвайних одиницях.

Щодо норм, якою має бути висота посадкової платформи, то, за словами представників ЛКП «Інститут просторового розвитку, у ДБНах і ДСТУ чітко не вказано, яким має бути рівень. Прописано лише, що не вище 36 см. Сьогодні середній показник по висадкових платформах ЛКП «Львівелектротранс» становить 24,4 см. Оптимальна висота платформи, яку в департаменті житлового господарства вирахували після детального аналізу, 25 сантиметрів. Зараз у місті вже є 5-6 місць, де висота платформ є більшою на 13 см. Тож їх планують переробити.Джерело статті: “https://zaxid.net/u_lvovi_obgovorili_pitannya_visoti_platform_na_tramvaynih_zupinkah_n1493020”