Яременко продовжує вести засідання комітету зовнішньої політикиНародний депутат Богдан Яременко, якого мали звільнити з посади голови комітету зовнішньої політики через скандал, знову веде засідання.

Об этом сообщает http://publicdomainpayday.com


Про це народна депутатка від фракції партії “Європейський солідарності” Ірина Геращенко повідомляє на своїй сторінці у Facebook.


“Комітет сьогодні знову веде Богдан Яременко. Довелося нагадати позицію трьох фракцій – ЄС, Голоса і Батьківщини з вимогою відставки голови комітету”, – пише вона.
Геращенко наголосила, що опозиційні депутати звернулися з пропозицією, щоб Яременко передав керівництво своїм заступникам, але він категорично відмовився.


“На захист Яременка кинулася Ліза Ясько, так-так, голова парламентської делегації в ПАРЄ”, – додала Геращенко.


Також парламентарій від Європейської солідарності заявила, що уявити собі європейського політика, який залишався б керівником комітету після такого скандалу, просто неможливо.


“Ми вимагаємо від слуг негайно вибрати нового голову комітету, який не буде ганьбити нашу країну”, – підсумувала Ірина Геращенко.


Нагадаємо, 11 листопада фракція “Слуги народу” ухвалила рішення переобрати голову комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва і відправити Богдана Яременка у відставку з цієї посади.


Джерело статті: “https://informator.press/yaremenko-prodovzhuie-vesty-zasidannia-komitetu-zovnishn-oi-polityky/”