Зеленський дав згоду на зустріч з Путіним в несподіваному місці: подробиці

Перший президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв виступив з цікавою пропозицією до президентів України Володимира Зеленського та президента Росії Володимира Путіна для врегулювання військового конфлікту на Донбасі в контексті майбутньої зустрічі в "нормандському форматі".

Об этом сообщает http://infowebhub.net


Його він озвучив, виступаючи на п’ятому засіданні політичного форуму "Астана клуб" у вівторок в столиці Казахстану.


На його думку, президенти зможуть домовитися про врегулювання конфлікту на Донбасі при особистій зустрічі і запропонував провести її на території Казахстану.


"Не потрібно гальмувати і не треба думати, що Путін цього не хоче. Він хоче, щоб там настав мир. І ми всі чудово розуміємо, що не території Росії потрібні, а зовсім інші речі. З інших причин там виявилися російські силові структури", — зазначив Назарбаєв.


Він також додав, що резонно буде зустрітися Путіну і Зеленському тет-а-тет.


"Я вже отримав згоду Зеленського на зустріч тет-а-тет, про це повідомив президенту Росії. Тепер подивимося. Якщо нейтральна майданчик потрібний, я запропонував Казахстан", — уточнив він.


Як повідомляв "Апостроф", раніше Росія висунула нову умову для зустрічі Зеленського з Путіним, яка, попередньо, повинна відбутися до кінця року.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/regional-policy/2019-11-12/-zelenskiy-dal-soglasie-na-vstrechu-s-putinyim-v-neojidannom-meste-podrobnosti/179847”