Поліцейські зі школярами у Чернівцях перевірили дотримання водіями ПДР


Спочатку діти разом із правоохоронцями обговорили основні правила безпеки, яких слід дотримуватися, прямуючи до школи і додому. Також разом проаналізували можливі дорожні ситуації, в які можуть потрапити юні пішоходи. Про це інормує відділ комунікації поліцї у Чернівецькій області.

Об этом сообщает http://mafiacrips.com

Поліцейські пригадали учням в яких місцях дозволяється переходити проїжджу частину дороги, а в яких ні, якими дорожніми знаками та сигналами світлофора регулюється рух транспорту і пішоходів.

Вже пізніше співробітники поліції вручили школярам світловідбиваючі жилети та запросили взяти участь у патрулюванні дорожнього руху.

«Юні поліцейські» повноцінно вжилися в роль правоохоронців. Зокрема, зупиняючи водія за порушення на дорозі, діти активно задавали запитання про причини порушення, чи володіє кермувальник Правилами дорожнього руху та чи розуміє водій на яку небезпеку наражає себе та оточуючих.

Мета вказаного заходу спрямована не покарати водіїв-порушників, а донести важливість дотримання ПДР. Тому після закінчення бесіди діти пробачали їх та наголошували, щоб вони більше не порушували адже життя — це найважливіше, що є у кожного з нас!


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/chernivtsi/policeyski-zi-shkolyarami-u-chernivcyah-perevirili-dotrimannya-vodiyami-pdr-380050”