Відправили смертницю: у Росії намагалися влаштувати теракт на концерті Кіркорова

Восени 2002 року лідер чеченських бойовиків Шаміль Басаєв планував влаштувати теракт на концерті російського співака Філіпа Кіркорова.

Об этом сообщает http://worlddailynewsblog.com

Він відправив смертницю Заїру Даудову до Театру естради в Москві, яка мала 23 жовтня кинути на сцену саморобну гранату, а потім привести в дію пояс шахіда, начинений металевими кульками, пише "Lenta".

Філіп Кіркоров

Філіп Кіркоров

Новини
Стало відомо про борги хворої на рак Заворотнюк

За задумом Басаєва, теракт мав відбутися одночасно із захопленням заручників на мюзиклі "Норд-Ост" у театральному центрі на Дубровці. У такий спосіб вдалося б розділити сили правоохоронних органів і посіяти паніку.

Смертницю привіз до Театру естради бойовик Ах’яд Межиєв, який мав дати команду на підрив телефоном, але працівники театру попросили жінку здати телефон. Водночас вони не помітили вибухові пристрої, які та принесла з собою.

Філіп Кіркоров

Філіп Кіркоров

Залишившись без зв’язку зі спільником, Даудова запанікувала і покинула зал, не здійснивши задумане.

В підсумку смертницю затримали лише через п’ять років, а про теракт на концерті Кіркорова стало відомо лише в 2015 році.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 14 жовтня 2018 року було затримано членів махачкалінського осередку ІДІЛ, яких звинувачують у підготовці теракту на концерті Кіркорова влітку 2017 року.

Один із них, Хідірнебі Казуї, особисто заявив, що отримав замовлення від чоловіка Алли Пугачової Максима Галкіна. На його думку, шоумен зробив це з ревнощів до Пугачової.

Все найцікавіше з життя Меган Маркл — читайте в нашому Instagram!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/vidpravili-smertnitsyu-v-rosii-namagalisya-vlashtuvati-terakt-na-kontserti-kirkorova.htm”