У Мадриді туристам пропонують безкоштовно відвідати 156 культурних об’єктів

У звичайні дні вхід до них обмежений.

В Іспанії туристам пропонують безкоштовно відвідати 156 культурних об’єктів / фото flickr.com/fdecomite

У столиці Іспанії від 18 до 20 жовтня охочим пропонують безкоштовно відвідати 156 об’єктів, які можуть стати частиною Світової спадщини ЮНЕСКО.

Об этом сообщает http://kropivnickiy.top

Про це повідомляє 34travel з посиланням на сайт проєкту Madrid Otra Mirada.

Вхід до об’єктів, що цікавлять, можна зарезервувати на офіційному сайті проєкту. Екскурсії проводитимуться безкоштовно.

Директор проєкту Андреа Леві, сказала: "Це можливість познайомитися з міськими просторами, які видаються примарними", — йдеться у повідомленні.

Торік культурна програма була присвячена об’єктам, які можуть увійти до списку Світової спадщини ЮНЕСКО, але з’явилося кілька нових учасників. Наприклад – Міністерство закордонних справ, кладовище Сан-Ісідро й театр Лопе де Вега. Одні з найпопулярніших об’єктів проєкту – Музей королеви Софії, Історичний сад El Capricho, Фондова біржа Мадрида й Національна бібліотека Іспанії.

Крім того, у цих місцях проводитимуться семінари, лекції та вистави.

До 18 жовтня експерти ЮНЕСКО відвідають кілька з цих об’єктів. Очікується, що до липня 2020 року вирішиться, чи стануть вони частиною Світової спадщини.

Нагадаємо, в Італії відновили безкоштовний вхід до музеїв.Джерело статті: “https://www.unian.ua/tourism/news/10719471-u-madridi-turistam-proponuyut-bezkoshtovno-vidvidati-156-kulturnih-ob-yektiv.html”