У США заарештували ще одного вихідця з України у справі з Фруманом і Парнасом

У США заарештували ще одного вихідця з України у справі з Фруманом і Парнасом
Фото: AP

Американський бізнесмен українського походження Андрій Кукушкін заарештований в Сан-Франциско. Про це повідомляє радіо Свобода.

Об этом сообщает http://thefirst-online.com

46-річний Кукушкін є фігурантом справи проти Лева Парнаса та Ігоря Фрумана, партнерів особистого адвоката Дональда Трампа Руді Джуліані.

Кукушкіна взяли під арешт іще 10 жовтня, повідомляє американський телеканал CBS News з посиланням на інформацію представника ФБР Вільяма Свіні.

Кукушкіна, а також Парнаса і Фрумана звинувачують у змові з метою приховати джерело походження внесків у виборчі кампанії двох кандидатів на політичні посади в американському штаті Невада. Внески по 10 тисяч доларів робилися в інтересах російського бізнесмена, який хотів отримати ліцензії на бізнес із поширення марихуани. Фінансування політичних кампаній у США в інтересах іноземних діячів заборонене, нагадує українська служба «Голосу Америки».

Кукушкіну, на відміну від Парнаса і Фрумана, не висувають звинувачень у діях в інтересах українського чиновника.

У тексті звинувачення йдеться, що в липні 2018 року всі чотири обвинувачені вступили в змову, щоб заснувати бізнес із рекреаційної марихуаною, який фінансувався іноземним громадянином і через який оплачувалися їхні лобістські зусилля. При цьому вони приховували ім’я інвестора, через, як пояснив Кукушкін, «його російське походження і параною навколо цього».

10 жовтня у федеральному суді у Вірджинії висунуті звинувачення чотирьом американським громадянам, троє з яких народилися на території колишнього Радянського Союзу. Двох із них пов’язують з особистим адвокатом президента Дональда Трампа Рудольфом Джуліані.

Також читайте
Трамп намагається захистити Джуліані: «гарний хлопець та чудовий юрист»
Трамп намагається захистити Джуліані: «гарний хлопець та чудовий юрист» 12 жовтня 2019, 23:46
Син спікера Палати представників США працював у енергетичному бізнесі в Україні
Син спікера Палати представників США працював у енергетичному бізнесі в Україні 12 жовтня 2019, 21:40
Захист Пашинського оскаржив його арешт
Захист Пашинського оскаржив його арешт 12 жовтня 2019, 16:53

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20203240-u-ssha-zaareshtuvali-shche-odnogo-vihidcya-z-ukrayini-u-spravi-z-frumanom-i-parnasom”