Зеленський хоче літати до Росії

Президент Володимир Зеленський поскаржився, що через відсутність авіасполучення з Росією банкрутують українські авіакомпанії компанії, але зазначив, що для вирішення цього питання повинна припинитися війна.

Об этом сообщает http://compromat41.com


Про це він сказав 10 жовтня у час зустрічі з журналістами на фудмаркеті в Києві, передає УП.


Представниця російського видання РБК поцікавилася, чи розглядає Зеленський можливість зробити якісь кроки назустріч Росії в односторонньому порядку для нормалізації відносин, як то наприклад – відновити пряме авіасполучення.


Зеленський зазначив, що слова «в односторонньому порядку» і «назустріч» разом звучать дивно.


Щодо можливості відновлення прямого авіасполучення з Росією Зеленський висловився наступним чином:


«Я говорив, що я вважаю дуже дивним, що поїзди у нас ходять, а літаки не літають. У нас, до речі, через це банкрутують наші компанії. Дотаційними є в принципі авіарейси... І чесно кажучи, ми можемо спокійно націоналізувати велику авіакомпанію, і я знаю, що тільки будуть щасливі власники, щоб не платити за боргами. Але ми поки їм таке щастя не надамо».


«Звичайно ж нам це не вигідно... Але, наші люди повинні цього хотіти. Для того, щоб робити такі кроки, треба зустрічатися, закінчувати війну», – сказав президент.


Нагадаємо, 10 жовтня, о 10:00 розпочався пресмарафон з президентом України Володимиром Зеленським. Глава держави протягом усього дня відповідатиме на запитання журналістів.


Пряму трансляцію можна подивитися тут.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/10/11/zelenskyy_hoche_litaty_do_rosii_1665611”