Людей можна один раз пробачити — Зеленський про кнопкодавство від «Слуги народу»

«Ну я думаю, що людей можна один раз пробачити, тут нічого страшного немає», — зазначив президент під час прес-марафону 10 жовтня.

Об этом сообщает http://stopotkat.top

Щодо депутатів «Слуги народу» Сергія Литвиненка та Олени Копанчук, яких піймали на кнопкодавстві, Зеленський сказав, що «вони дуже сильно вибачались, плакали та сказали: це наша велика помилка, такого не буде».

За словами президента, «Слуга народу» і зокрема віцеспікер Руслан Стефанчук готують законопроєкт про відповідальність за неперсональне голосування.

10 вересня Рух ЧЕСНО повідомив про перший випадок кнопкодавства у новій Верховній Раді. Тоді Конституцію порушив позафракційний депутат, мажоритарник-самовисуванець з Донецької області Олександр Ковальов. Як з’ясувалося згодом, перше кнопкодавство у Верховній Раді 9-го скликання сталося раніше. 3 вересня народний депутат від партії «Слуга народу» Сергій Литвиненко кнопкодавив за іншого депутата під час голосування за зміни Конституції.

Нагадаймо, 3 вересня Верховна Рада направила в Конституційний суд проєкт щодо позбавлення мандата депутата за прогули та кнопкодавство.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/lyudej-mozhna-odin-raz-probachiti-zelenskij-prokomentuvav-knopkodavstvo-vid-slugi-narodu”