Дорожники розповіли, коли відкриють додаткову смугу на об’їзній Львова

На кільцевій дорозі Львова завершують облаштовувати додаткову смугу руху. Це ділянка від селища Зубра до повороту на Чоп. Третя смуга мала б суттєво розвантажити трасу.

Об этом сообщает http://dengimira.org

Більшість у транспортному потоці ‒ вантажівки, які сильно сповільнюють рух при підйомі. Час до часу все зупиняється. Водії, які частенько сюди їздять, нарікають, що затори на об’їзній часом довші, ніж їхати містом.

«Ситуація, звичайно, невтішна. Вона прогресує до погіршення. Хвилин 40, певно, треба постояти на об’їзній в тягнучках», ‒ каже водій зі Львова Віктор.

У Службі автомобільних доріг підрахували, що цією ділянкою об’їзної дороги Львова щодоби проїжджає понад 28 тисяч автомобілів. І цифри щораз зростають. А ще світлофори, які зупиняють рух на лічені секунди, створюють кілометрові тягнучки. На цьому перехресті у Сокільниках їх взагалі забрали. Тепер рух тут регулює кільце.

«Тут зараз відбувається безперервний рух. Декілька місяців назад тут були значні затори. Були світлофорні об’єкти, які обмежували рух транспортних засобів. Затори були з різних напрямків. А зараз рух відбувається динамічно», ‒ каже заступник начальника відділу експлуатації Служби автомобільних доріг Львівщини Василь Корпесьо.

Ще одна нова транспортна розв’язка віднедавна чекає на водіїв при з’їзді з кільцевої на франківську трасу. Тут влаштували також коло та додатковий виїзд перед мостом, де був старий шлях тепер «цегла».

«Як ми бачимо, корків ніяких тут немає. Нормально всі повертають на Івано-Франківськ. І відсутній лівоповоротний з’їзд, який є дуже небезпечний», ‒ пояснює заступник начальника відділу експлуатації Служби автомобільних доріг Львівщини Василь Корпесьо.

Відкрити додаткову смугу для руху транспорту у Службі автомобільних доріг області обіцяють до листопада. Головний дорожник області каже, ці два кілометри ‒ перший крок до масштабного розширення кільцевої довкола Львова.

«Є амбітні плани щодо розширення в подальшому кільцевої дороги на наступні роки. І відповідно від Зубри тягнути праву смугу аж до повороту на з’їзд направо на Івано-Франківськ також додаткову праву смугу», ‒ зазначив у коментарі ZAXID.NET керівник Служби автомобільних доріг Львівщини Руслан Кандибор.

Усі роботи з розширення кільцевої Львова виконує компанія «Онур». Туркам лишилось протягнути ще 150 метрі від Арени Львів до повороту на Стрийську.Джерело статті: “https://zaxid.net/oblasni_dorozhniki_rozpovili_koli_vidkriyut_dodatkovu_smugu_na_obyizniy_lvova_n1489789”