Корупційний онкоскандал: У Національному інституті раку проведуть аудит

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сторінку МОЗ у "Фейсбуці".

"Міністр охорони здоров`я України Зоряна Скалецька підписала наказ про проведення аудиту в Національному інституті раку. Період перевірки діяльності: 1 січня 2019 – 20 вересня 2019", – йдеться у дописі.

Зазначається, що перевіряти діяльність інституту буде Управління внутрішнього аудиту МОЗ під безпосереднім контролем міністра. Окрема увага буде приділена процедурам державних закупівель.

Наголошується, що керівництво установи зобов’язане надати всю необхідну інформацію, документи і доступ до баз даних та створити належні умови для аудиторської групи.

"Міністерство тісно співпрацює із СБУ та МВС. До 8 жовтня аудиторська група надасть міністру докладний звіт. У разі виявлення зловживань та підтвердження інформації правоохоронних органів позиція міністерства буде жорсткою в рамках закону", – зазначили у відомстві, наголосивши на нульовій так званої толерантності до корупції та інших злочинів.

Зазначається також, що МОЗ зробить доповідь на засіданні Комітету з питань здоров`я нації Верховної Ради України.

Нагадаймо, 17 вересня працівники прокуратури міста Києві повідомили про підозру лікарям Національного інституту раку (НІР), причетним до заволодіння коштами онкохворих пацієнтів.Джерело статті: “https://www.depo.ua/ukr/life/koruptsiyniy-onkoskandal-u-natsionalnomu-instituti-raku-provedut-audit-201909191031467”