Джонсон може потрапити до в’язниці через Brexit без угоди

Джонсон може потрапити до в’язниці через Brexit без угоди

Згідно з ухваленим парламентом законопроєктом щодо продовження терміну Brexit голова уряду Британії Борис Джонсон може постати перед судом у випадку ігнорування вимог закону.
Про це повідомляє Yahoo News.

"Борис Джонсон може потрапити до в’язниці, якщо він не відтермінує Brexit", — сказав ексдиректор служби державних обвинувачень Кеннет Дональд Джон Макдональд. Зазначається, що депутати, включаючи понад 20 консерваторів, схвалили законопроєкт, спрямований на запобігання Brexit без угоди, який має стати законом у понеділок.

Водночас Джонсон заявив членам Консервативної партії у п’ятницю, що готовий проігнорувати законодавство.

Як повідомляв Укрінформ, 5 вересня прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що Британія має залишити ЄС 31 жовтня за будь-яких обставин, й він не проситиме ЄС відтермінувати Brexit.

6 вересня депутати британської Палати громад підтримали законопроєкт, який блокує можливість провести Brexit без угоди 31 жовтня.

Високий суд Лондона 6 вересня ухвалив рішення, що Джонсон діяв законно, даючи пораду королеві щодо припинення роботи парламенту з наступного тижня. Палата лордів британського парламенту схвалила законопроєкт, що зобов’язує уряд відтермінувати вихід Британії з ЄС.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-world/2775529-dzonson-moze-potrapiti-do-vaznici-cerez-brexit-bez-ugodi.html”