Якщо комуналка не зменшиться, будемо прощатися з цим урядом — Зеленський

Про це глава держави сказав у інтерв’ю «1+1».

«Задача є, поставлена новому уряду: вони повинні показати модель. І якщо модель не буде зменшення комуналки, будемо прощатися з урядом», — сказав він.

Водночас Зеленський пояснив, що така модель може передбачати не тільки фактичне зниження комуналки, головне завдання — зменшити відсоток, який приходиться на комуналку в доходах населення.

«Комуналка може бути такою ж — ринкові ціни, таке інше — тоді збільшуємо пенсії, збільшуємо субсидії, збільшуємо заробітну плату. Тобто ми говоримо про відсоток. Не може 50, 60, 70, 80 чи 90 відсотків від тієї суми, яку отримує, людина сплачувати за комуналку», — пояснив президент.

Нагадаймо, 29 серпня народні депутати призначили Олексія Гончарука на посаду прем’єр-міністра, Андрія Загороднюка — міністром оборони, а Вадима Пристайка — міністром закордонних справ.

На цьому ж засіданні Рада підтримала кандидатури членів уряду, запропоновані прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/yaksho-komunalka-ne-znizitsya-budemo-proshatisya-z-cim-uryadom-zelenskij”