Справжнє дно: в мережі показали фото станції метро у Києві в годину пік

У мережі з’явилися знімки біля входу на станцію столичного метро Вокзальна в ранковий "час пік", людей там настільки багато, що вони буквально "забили" вхід.


Фото у себе на сторінці в Facebook оприлюднив блогер з Києва Роман Півників.


Він зазначив, що така ситуація сталася через скасування жетонів — всі люди стоять в гігантських чергах до кас за проїзними картками нового типу. Також блогер зазначив, що наземний громадський транспорт у столиці ходить занадто рідко, щоб замінити метрополітен.


"Затишна" метро Вокзальна в ранкові години. Я навіть не уявляю яке тут буде пекло після скасування жетонів ... Тут просто необхідний другий вихід. Які альтернативи? Набиті маршрутки або громадський транспорт з інтервалами в 20-30 а то і 40 хвилин. Дно, повне дно", — написав він.
Як повідомляв "Апостроф", раніше стало відомо, що в київському метрополітені планують відмовитися не тільки від жетонів, але і від "зелених" карток метро. Якщо жетони будуть повністю виведені з обігу до 31 жовтня, то "зелені карти" ще деякий час будуть діяти. Конкретні терміни в метрополітені поки не називають.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-08-30/nastoyaschee-dno-v-seti-pokazali-foto-stancii-metro-v-kieve-v-chas-pik/173109”