Режисерам Ходи гідності Бадоєву і Коляденко не платитимуть гонорарів із держбюджету – Офіс президента


Сьогодні в Києві відбувся Хід гідності

Фінансуванням витрат на проведення заходів, присвячених Дню Незалежності України, займається Кабінет Міністрів, повідомили в Офісі президента України. Там підкреслили, що послуги режисерам Ходи гідності Алану Бадоєву та Олені Коляденко оплачуватимуть не з державного бюджету.

Про це виданню "theБабель" повідомили в Офісі президента."Інформуємо, що оплата послуг із підготовки та організації проведення святкування Дня Незалежності кліпмейкера Алана Бадоєва і хореографа Олени Коляденко з коштів державного бюджету не здійснювалася", – ідеться у відповіді ОП на запит видання.

Як саме буде оплачено послуги режисерів, не повідомляють.В Офісі президента додали, що, згідно з указом президента України Володимира Зеленського, фінансуванням витрат на проведення заходів займається Кабінет Міністрів.Сьогодні в Києві відбувся Хід гідності. На ньому не було військової техніки і параду, а, крім військовослужбовців, нагороджували заслужених учителів і спортсменів.

15 серпня в Києві на злітній смузі заводу «Антонов» пройшла перша репетиція офіційного військового маршу до Дня Незалежності. Тоді і стало відомо, що в підготовці маршу беруть участь Бадоєв і Коляденко.

У неділю, 18 серпня в Києві відбулася перша репетиція Маршу захисників України до Дня Незалежност . В оргкомітеті відзначили, що маршрут ходи і сценарій вже узгодили з владою Києва і поліцією.

Раніше в Офісі президента оприлюднили програму святкування Дня НезалежностіОфіс президента оприлюднив програму святкування Дня Незалежності, В якій говорилося, що Марш захисників України за участю ветеранів повинен початися о 11:00.

Як повідомляось, на свята задіють 13 тисяч поліцейських.


Джерело статті: “https://socportal.info/2019/08/24/rezhiseram_hodi_gidnosti_badojevu_i_koljadenko_ne_platitimut_gonorariv_iz_derzhbjudzhetu_ofis_prezidenta.html”