«Україна ― це любов»: редактори та відомі українські блогери у спецпроекті 2Kolyory до Дня Незалежності України


Напередодні Дня Незалежності України бренд 2Kolyory подарував друзям і клієнтам особливий ранок і попросив розповісти про те, що ж Україна значить для кожного з них. Одягнувшись в барвисті вишивані сукні бренду, гості поділилися думками про найважливіше.

, шеф-редактор сайту ELLE Ukraine

«Україна для мене ― це все, починаючи від вулиці, де я виросла, до Києва, де втілюю всі свої мрії. Україна ― країна можливостей, тут зосереджена неймовірно велика кількість талановитих людей: дизайнери, чиї речі носять знаменитості з усього світу, музиканти, чиї пісні слухають в інших країнах, IT-фахівці, які мають попит у всьому світі. Цей список можна продовжувати нескінченно. Україна ― це будинок, куди хочеться завжди повертатися, де б не перебувала».

, шеф-редактор сайту Harper’s Bazaar Ukraine

«Україна для мене ― це країна з величезним потенціалом та амбіціями. Пишаюся сильною культурною спадщиною. Мрію, щоб Україна розвивалася і з кожним роком ставала better, faster, stronger. Щаслива бути частиною цього розвитку, говорячи про важливі досягнення українців на сайті Harper’s Bazaar Ukraine».

, телеведуча

«Україна для мене ― це батьки; традиції; люди, які готові віддавати найдорожче за майбутнє цього краю; жовто-блакитні пшеничні та соняшникові краєвиди; світанки в горах та сутінки на морі; місячні доріжки на Дніпрі та хвойні запахи в лісі, а ще ці різні візерунки на вишиванках та дитяча усмішка на День Незалежності».

, Міс Україна 2016

«Для мене Україна ― це моя любов. До свого рідного дому, до родини, в якій народилася та зросла, до міста, в якому живу, до свого коханого чоловіка, до професії, яку здобула, до роботи, якою я займаюся, до всього свого життя! Думаю, що добрі справи, плани на майбутнє та мрії, пов`язані зі своєю рідною країною, ― це найкращий доказ любові до неї».

, інфлюенсер

«Україна для мене ― це дім. Де б я не подорожувала і де б не була ― це місце, куди хочеться повертатися».

, інфлюенсер

«Україна для мене ― це люди. Талановиті, працьовиті, щирі. Це можливість насолоджуватися морем та горами, не виїжджаючи за її межі. Любов та повага до традицій, пісень, котрі нас об’єднують».

, директор з розвитку Chance Private Club

«Україна для мене ― це рідний дім, це крихітне містечко на західному краю країни, в якому я народилася. Це Карпати, які до сих пір наповнюють силою. Це бабусине село з безкрайніми полями пшениці та сімейними традиціями. Це Київ, який я безмірно люблю і в якому знайшла любов. І хоч більше 20-ти країн, в яких я була прекрасні, Україна ― це любов! Глибока, міцна, чиста, без умовностей».

, інфлюенсер

«Україна ― це моя батьківщина. Місце безмежної сили, з неймовірно вольовими людьми! Україна для мене ― та країна, яка готова пройти всі випробування заради того, щоб процвітати».

, інфлюенсер

«Україна для мене ― це рідний дім, куди завжди приємно повертатися після довгої подорожі. Не дарма кажуть, що рідні стіни допомагають і лікують, так я можу сказати про улюблену Україну! Це країна в якій добре і приємно жити та розвиватися! Люблю Україну всім серцем і вважаю, що наша країна гідна стати кращою».

, інфлюенсер

«Україна для мене ― це країна, шалено щирих людей, які наповнюють щоденні будні яскравими фарбами. Це неймовірно смачні страви, і не важливо вдома чи в ресторані, адже у нас найбагатша та найрізноманітніша кухня. А ще наші вишиванки, які завжди створені з любов’ю»!

, інфлюенсер

«Україна для мене ― це Батьківщина! Це джерело ідей в fashion світі і найяскравіша країна красунь».

, інфлюенсер

«Україна для мене ― це все. Це мій дім, місце, де будуть жити мої діти. Це гори, від краси яких перехоплює подих. Це найсмачніша українська кухня. Це мова, якою насолоджується та захоплюється увесь світ. КОЖЕН куточок ― це моє. Я дуже люблю подорожувати, але найбільше ― повертатися до рідної України».

, інфлюенсер

«Україна для мене ― це натхнення. Я, щоразу роблячи щось, думаю: як це вплине на мою країну? І багато речей роблю з любові до неї».

, інфлюенсер

«Україна для мене ― це мій дім. Після тривалих подорожей так приємно сюди повертатися, чути рідну українську мову, знати, що тут тебе люблять і завжди чекають».

, бізнес-леді

«Україна для мене ― це не тільки моя рідна країна, але і моя душа і моя сила. Не уявляю собі життя в іншій країні».

, інфлюенсер

«Україна для мене ― це дім! Де ти є і тобі добре, комфортно і дуже затишно. Де ти знаєш людей і їх погляди, де ти свій. Я знаю, що моя країна сильна і зможе подолати всі труднощі».

, телеведуча

«Україна для мене ― як жінка, яку я не втомлююся вивчати і якою захоплююсь. Вона може все. Вона сильна, красива і крута. І які б проблеми з нею не відбувалися ― у неї завжди все буде добре. Я дізнавалась».

, інфлюенсер

«Україна для мене ― це любов, це абсолютно моя країна з нереальним потенціалом, талановитими людьми і багатою природою. Пишаюся тим, що я Made in Ukraine woman».

, телеведуча

«Україна для мене — дім, який я буду захищати та оберігати! Де живе велика родина щасливих людей, поруч живуть добрі й щасливі сусіди, лунають пісні і сонце встає та сідає серед найкрасивіших небесно-золотих пейзажів».

, менеджерка з комунікацій та піару «Всі. Свої»

«Україна для мене — це місце сили, це рідний дім та територія, де живе моя родина. Україна також країна необмежених можливостей. Я вірю, що в нас все буде чудово і ми пройдемо свій шлях становлення, як держави гідно».

, інфлюенсер

«Україна для мене ― це дім, куди завжди повертаюсь. Жила і працювала в Нью-Йорку, але все одно повернулася, дім є дім, де мої рідні, близькі та знайомі. Де відчуваю себе на своєму місці, і пишаюся своїм паспортом».

, Senior Client Manager&Stylist в Indposhiv Bespoke House

«Україна для мене це три речі: люди, які цінують дружбу та гарно вдягаються, чисті міста з душею та гарними фасадами та дух свободи у всіх його проявах».

― ДНК української нації. Поєднуючи традиції українського народу та світові тенденції, бренд створює сучасний одяг з елементами вишивки та сорочки, які хочеться носити кожен день і вибирати їх для найважливіших подій. Особливість виробів в незвичайному поєднанні кольорів, автентичному рослинному і геометричному орнаменті. Вибираючи тільки натуральні тканини і відтворюючи старовинні орнаменти, 2Kolyory дарує нове життя важливим для українця символам.

Локацією для зйомки спецпроєкту бренду стала тераса закладу . Створити довершений образ для редакторів та інфлюенсерів допомогла стиліст , які позували в об’єктиві фотографа .Таня Пренткович

Тіна Сізонова


Джерело статті: “https://elle.ua/moda/novosty/redaktori-ta-vdom-ukransk-blogeri-u-specproekt2kolyorydo-dnya-nezalezhnost-ukrani/”