З’явилися дані про причини затримання Гримчака

Затримання заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака пов’язане з отриманням хабара.


Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив виконавчий директор Transparency International Ukraine Андрій Боровик.


За його словами, це чергова спільна операція Служби безпеки України (СБУ) і Національного антикорупційного бюро (НАБУ).У свою чергу, в НАБУ заявили, що правоохоронці затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, а також його помічника за підозрою в скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК."Зазначені особи нібито за вчинення ними впливу на ухвалення рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави, вимагали від представника юридичної особи неправомірну вигоду в загальному розмірі 1,1 млн доларів США. При отриманні частини коштів в розмірі 480 тис. доларів США вони були затримані "на гарячому", — сказано в повідомленні.
Прокоментував затримання Гримчака і глава ГПУ Юрій Луценко.Нагадаймо, "Апостроф" повідомляв, що відомого українського олігарха Віктора Пінчука викликають на допит в Генеральну прокуратуру України.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2019-08-14/poyavilis-dannyie-o-prichinah-zaderjaniya-gryimchaka-/171733”