9-річна львів’янка потрапила до реанімації після укусу змії на Сколівщині

9-річна львів’янка потрапила до реанімації після укусу змії на Сколівщині

Подія сталася у неділю, 21 липня, на Сколівщині. У с. Кам’янка дитину в ліву ногу вкусила змія. Дівчинку госпіталізували до центральної районної лікарні.

«Близько 16:00 в Сколівську ЦРЛ у стані середнього ступеня важкості з діагнозом: «укус змії у ділянку лівої стопи» госпіталізували мешканку м. Львова 2010 року народження (дитина), яку на дорозі у с. Кам’янка Сколівського району вкусила змія», – повідомили в департаменті з питань цивільного захисту населення ЛОДА.

Як повідомили ZAXID.NET у Сколівській лікарні, дитину реанімобілем перевезли до Львова. У реанімаційному відділенні Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, куди доставили дитину, ZAXID.NET повідомили, що її стан є досить важкий через поширення набряку. Проте вона перебуває при свідомості.

Як повідомляв ZAXID.NET, у п’ятницю, 19 липня, 77-річна мешканка Сколівського району опинилася в лікарні внаслідок укусу змії. Випадок стався у с. Орів.


Джерело статті: “https://zaxid.net/9_richna_lvivyanka_potrapila_do_reanimatsiyi_pislya_ukusu_zmiyi_na_skolivshhini_n1485810”