Знаки Зодіаку, які легко піддаються привороту


Жертви привороту далеко не завжди слабкі особистості, частіше навпаки.

Сильна людина витрачає багато ресурсів на підтримання стабільності енергетичного поля, захищаючись від зовнішніх загроз, але пролом для чаклунства можна знайти у кожного. Ми зібрали знаки Зодіаку, які кардинально змінюються навіть від простих приворотів.

Риби — приворот на межі божевілля

Риби — люди з відкритою душею і серцем. Вони вразливі, ранимі і з головою занурюються в почуття. Їм не важливі думки рідних, імідж і достаток партнера. Любов Риб сліпа, але якщо її джерело приворот, то вона стає руйнівною. Під дією незрозумілих почуттів і туги чоловіки можуть почати випивати і піднімати руку на кохану, а жінки мучать обранця ревнощами й істериками.

Рак — ризик ефекту бумеранга

Більшість Раків вірять у гороскопи і магію, а деякі навіть її практикують. У Раків сильний зв’язок з космосом, але якщо вони ігнорують свої здібності, то стають сприйнятливі до привороту і проклять. Для Раків важливий саморозвиток і тренування того, що дано природою: їх дух зміцнює медитація, заняття йогою.

Приворот діє на Рака довго, але тільки поки він сам дозволяє собі перебувати в такому стані. Рак пропускає через себе всі емоції і почуття, він не чинить опір впливу, а проживає його. З допомогою самонавіювання Раки в змозі впоратися з дією привороту і перенаправити його назад до джерела. Всі страждання і переживання повертаються удвічі.

Терези — легка здобич

Захист зрілих Терезів обійти дуже складно, але в молодому віці вони легко піддаються привороту. Саме Терезів розлучниці забирають із сім’ї за допомогою магії. Приворот робить їх дратівливими, запальними, інертними.

Терези можуть почати шукати порятунок від почуттів в алкоголі, але це ще більше послабить їх.

Діва — сентиментальні раціоналісти

Діва може вірити в магію чи ставитися до неї іронічно. У першому випадку Діва розуміє свою вразливість, при перших ознаках незрозумілих почуттів буде шукати проблему і в можливому привороті. Невіра в те, що не піддається поясненням, робить Дів безпорадними перед приворотом.

Чутливість Діви до магії пояснюється суперечливістю їх внутрішнього світу і створеного образу. У сильних Дів є романтика, чуттєвість і вразливість, яка розкривається під тиском привороту. Дія магії на Дів найпомітніше — вони змінюються кардинально і йдуть проти своїх принципів. Привороти приносять лише швидкоплинне щастя, а потім незалежно від знаку Зодіаку слідує розплата.


Джерело статті: “https://variat.com.ua/znaki-zodiaku-yaki-legko-piddayutsya-privorotu/”