Стало відомо, чому Порошенка викликали на допит до ДБР - опубліковано повістку (фото)

Порошенко проходить свідком у кримінальному провадженні щодо ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу "Кузня на Рибальському".

Порошенка викликали на допит до ДБР у якості свідка / фото УНІАН

Опубліковано копію повістки, якою Державне бюро розслідувань викликає на допит колишнього президента Петра Порошенка.

Копія документа надійшла в розпорядження "Української правди".

У повістці зазначається, що Порошенку 17 липня необхідно з’явитися до начальника третього слідчого відділу Першого управління організації досудових розслідувань Державного бюро розслідувань Олега Корецького.

Мета виклику – участь у допиті в якості свідка у кримінальному провадженні №62019000000000713 щодо ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу "Кузня на Рибальському".

фото УП

Як повідомляв УНІАН, раніше стало відомо, що Порошенка 17 липня викликають на допит до Державного бюро розслідувань.

Своєю чергою, екс-заступник глави Адміністрації президента України часів Віктора Януковича Андрій Портнов, який подав до ДБР ряд заяв про нібито вчинення злочинів Порошенком, у своєму "Telegram"-овому каналі повідомив, що Порошенка викликають на допит до ДБР о 09.30 17 липня у справі про «відмивання злочинних доходів та легалізації в офшорах акцій заводу «Кузня на Рибальському».Джерело статті: “https://www.unian.ua/politics/10614807-stalo-vidomo-chomu-poroshenka-viklikali-na-dopit-do-dbr-opublikovano-povistku-foto.html”