Трамп призначив нового керівника Пентагону

Патрік Шенаген, в.о. міністра оборони США, припинив свою участь у процесі затвердження на посаді, замість нього очільником Пентагону тимчасово призначений міністр сухопутних військ Марк Еспер.


Про це у Twitter написав Дональд Трамп.


«Виконувач обов’язків міністра оборони Патрік Шенаген, який прекрасно справився з роботою, прийняв рішення не продовжувати свою участь у процесі затвердження на посаді, щоб присвятити більше часу родині», – повідомив президент США.


В іншому дописі Трамп подякував Шенагену за службу та назвав нового керівника Пентагону. «Призначаю міністра сухопутних військ Марка Еспера на посаду в.о. міністра оборони. Я знаю Марка і не сумніваюся, що він зробить фантастичну роботу!» – написав президент США.


Патрік Шенаген номінально приступив до виконання обов’язків міністра оборони США 1 січня цього року, після того, як президент прийняв відставку генерала Джеймса Меттіса. У травні Трамп офіційно номінував Шенагена на посаду глави Пентагону, для чого було необхідно пройти слухання в Сенаті та затвердження загальним голосуванням. Доти Шенаген служив заступником міністра оборони США.Источник: “https://zik.ua/news/2019/06/19/tramp_pryznachyv_novogo_kerivnyka_pentagonu_1595555”