"Як робиться пропаганда": кремлівські ЗМІ попалися на черговий брехні

Новина про критику Бундестагом Ангели Меркель через "занадто жорстку" політику по відношенню до Росії – це черговий фейк.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише відомий блогер Рустем Адагамов. Зокрема, пояснив він, подібні заяви звучали тільки від одного депутата німецького парламенту.

"Як робиться пропаганда": кремлівські ЗМІ попалися на черговий брехні

"У таких випадках треба завжди дивитися, хто робить такі заяви, і все стає на свої місця. Грегор Гізі колишній голова СЄПН — партії комуністів НДР, давній кремлівський підспівайло. У 1990-му році намагався вивезти з НДР партійні гроші (відома угода "Путнік") на суму понад 50 млн євро (в перерахунку з марок), за що ледь не загримів до в’язниці після об’єднання Німеччини", – уточнив блогер.

Новини
Порєбрік News: Україні пригрозили деградацією через російську мову

Він також нагадав, що Гізі є послідовним критиком політики США і НАТО, а також публічно підтримував анексію Криму Росією.

"Одним словом, в наявності весь набір закордонного дружбана Кремля, там інших і не буває. Коли все це знаєш, зрозумілий і мотив заяви депутата, і його ціна", – підсумував Адагамов.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, Росія починає програвати інформаційну війну проти України. Але незважаючи на це, кремлівські ЗМІ та публічні особи продовжують озвучувати все нові фейки.

  • Одіозний Володимир Жириновський заявив, що Україна – це "партизанський загін" і єдиний для неї спосіб стати державою – це увійти до складу РФ.


  • Ватажок окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов стверджує, що всі країни, де "утискають російську мову", деградують.


  • Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров розповів про "необандерівців" які, нібито, регулярно марширують по Києву.


  • А в ефірі пропагандистської передачі "Вечір з Володимиром Соловйовим" Харків в черговий раз спробували назвати "російським містом".


Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Фейки російських ЗМІ" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/yak-robitsya-propaganda-kremlivski-zmi-popalisya-na-chergovij-brehni.htm”