Зустрічався з “принцом китів”: користувачі висміяли Трампа

Президент США Дональд Трамп знову породив хвилю жартів і “фотожаб” у соцмережах через твіт, в якому він розповідає про зустріч зі світовими лідерами, в тому числі “принцом китів”.

Про це повідомляє “The guardian”.

У дописі від 13 червня Трамп похвалився, що під час останньої закордонної поїздки спілкувався з “іноземними урядами” щодня. “Я зустрівся королевою Англії, принцом китів, прем’єр-міністром Сполученого Королівства, прем’єр-міністром Ірландії, президентами Франції і Польщі” – написав він.

“Кити” у твіті Трампа з’явилися внаслідок некоректного написання слова “Уельс”, адже англійською ці два слова розрізняються в написанні лише однією літерою – Wales і whales. В результаті зустріч з принцом Уельським Чарльзом перетворилась у зустріч з “принцом китів”.

І хоча Трамп швидко відреагував і видалив допис, замінивши його новим без помилки, соцмережі вже було не зупинити.

Нагадаймо, що посол України у Вашингтоні Валерій Чалий заявив, що візит президента України Володимира Зеленського до США та його зустріч із Дональдом Трампом можливі вже в серпні.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/zustrichavsya-z-pryntsom-kytiv-korystuvachi-vysmiyaly-trampa_1001460.html”